hrcka v prsniku

Príspevok v téme: hrcka v prsniku
hviezda01

dobry den,isla som na kontrolu prsnika po pol roku,nakolko mam fimroadenom,co je nezhubny nador...ten je v poriadku,ale pri vysetreni mi nasli dalsiu hrcku,ktoru som ja vobec nenahmatala,ani teraz ju vobec neviem pohmatom najst..dost ma to vylakalo...myslela som si,ze kazdu hrcku mozno nahmatat..som z toho troska vykolajena,neviem co si mam o tom mysliet,teraz mam pred sebou dlhe tri tyzdne cakania...:-(

Laurina22

Ja si robim kontrolu casto,no tak ja neviem,ako zistis co je co.Proste ak tam nahmatas utvar,ktory tam byt nema,tak chod k lekarovi.

Niveleta

nic sa nedeje. ja som bola pred dvoma rokmi s tym na operacii, dali to prec nakolko to bolo dost velke... vtedy mi nasli aj v druhom prsniku taku hrcku ale bola mala a akurat v aprili som s tym sla na kontrolu, stale je to male, nenahmatitelne, vidiet to len cez sono ci co to je. este musim ist s vysledkami na mamologiu ale dufam ze mi to nebudu operovat zas, teraz mi to fakt nevyhovuje.

sani22

ahojte dievčatá, včera som mojej malej 15mes. našla hrčku na prsníku. Vôbec neviem z čoho to može mať, boli sme u DR. dala nám octanovú masť
a v pondelok ideme na kontrolu. Nemáte niekto skusenosti u tak malých detí. Dakujem za každú odpoved

hviezda01

fristi-..no ved ja si robim tiez kontrolu kazdy mesia,a pred pol rokom som bola na sono,kvoli hrcke,ktoru som si nahmatala...ale tuto som si vobec nevedla najst,ked mi lekarka povedala,ze tam je,tak mi az zle zostalo,ta prva je pohybliva,o tejto nemam zdania,lebo neviem vobec,ci je tvrda,alebo fixovana,alebo co,o to viac sa bojim...ale ked si bola na sono,tak sa podla mna nemusis bat...dakujeme

fristi

baby ja si robim kontroly sama kazdy mesiac.ako viem,ze si nahmatam cystu-ca? tieto hrcky sa vobec nehybu....? mam male prsia v poslednej dobe lave prso je bolestive(z hak).bola som na mamo a sone-vsetko ciste.ale aj tak vsade citam rakovina,rakovina.no drzte sa!!!!!!!!!

hviezda01

ja mam fimbroadenom,ale ten som si nasla sama,bola som na kontroli,a na sono mi nasli dalsiu hrcku,lenze tu si vobec nemozem nahmatat..ale lekarka povedala,ze to vyzera byt cysta,lenze aj tak mam strach..Lauri,dakujem este raz...vsetko dobre zelam

Laurina22

Mira ty si neskutocne hlupa.Ja som hrcku mala taktiez,co hrcku ale hrcu.Sladke nejem.Cokoladu takisto.Mlieko nepijem.A predsa som ju mala.

Tak bud icho a nemudruj.Nic nevies.

Dievcata,drzim Vam moc moc palce.Drzte sa a myslite pozitivne.