Ako zviesť muža?

Príspevok v téme: Ako zviesť muža?
brum

Poradte mi, ako mam zviest muza? Moj milacik je v posteli velmi aktivny, no teraz prisiel s tym, ze by bol rad, aby som ho zviedla. Komunikacia tu nezabrala, pretoze povedal, ze to necha cele na mne. Tak ako??? Ja nemam ani potuchy. Som dost hanbliva a kym zacnem nieco robit, on to zvacsa nevydrzi a vrhne sa na mna. Pls poradte

katika88

Brum ked sa prestanes hanbit a odhodlas sa k cinom tak potom uz nebudes mat s tym problem a samej sa ti zapaci byt iniciativna.Tak vela stastia prajem ;-)

katika88

Nevidim dovod preco by som to mala robit,ja sa snazim brum pomoct.A teba ---- ani nepoznam,neviem o tom ze by som s tebou niekedy o niecom diskutovala.

brum

nechajte ju uz na pokoji. kazdy moze mat vlastny nazor a je na nom, ako ho bude prezentovat. sice vy to robite velmi divnym sposobom...

marCOS

brum,,,rob to citis a uznas za vhodne,,,ty ho poznas najlepsie,,,thakze ty musis vediet ako ho zviest,,,to jest moja rada

katika88

Jasne brum netreba sa stresovat, treba si to vychutnat.Hlavne sa uvolni a nehanbi sa troska prevziat iniciativu.

brum

neskusala som zatial nic. budeme spolu az zajtra. satku som z planu vynechala. budem robit to, co sa mi bude chciet. ved ho predsa milujem, sebavedomia mam dostatok a nemienim sa takto stresovat kvoli nadhernemu milovaniu, ktore ma caka...