Ako zviesť muža?

Príspevok v téme: Ako zviesť muža?
brum

Poradte mi, ako mam zviest muza? Moj milacik je v posteli velmi aktivny, no teraz prisiel s tym, ze by bol rad, aby som ho zviedla. Komunikacia tu nezabrala, pretoze povedal, ze to necha cele na mne. Tak ako??? Ja nemam ani potuchy. Som dost hanbliva a kym zacnem nieco robit, on to zvacsa nevydrzi a vrhne sa na mna. Pls poradte

anonymka

ja az taky problem ako ty brum nemam ale ta satka by bola ozaj moc aj na mna podla mna je lepsie ist na to pudovo a vasnivo proste ked pride k tebe zabuchnut za nim dvere a strhavat z neho saty tym mu dokazes ze ta stale pritahuje a sex s nim milujes. to sa chlapom podla mna paci ked maju doma sebavedomu dracicu

mončiči

Ja som sa snažila ho takisto zviesť.Najprv som ho pomaličky bozkavala a hladkala po celom tele a potom som sa mu pred ocami pomaly vyzliekala.Trosku mi to bolo trapne,lebo sla hudba a chcela som sa obcas aj "zavlnit" do rytmu.Ze akoze striptiz.No kustik som sa aj hanbila,ze co mu asi prebieha v hlave... ci sa mu to paci, alebo nie... No potom si ma iba pritiahol k sebe a uz to slo samo.