HELP!CHYBICKA KRASY!

luxina

ahoj of neboj sa kazdy tyzden urcite nebudes musiet chodit na depilaciu v tom by som problem nevidela ale horsie je to ze ked ju budes chciet podstupovat pravidelne tak musis cakat aspon 2 tyzdne kym ti chlpky dorastu do takej velkosti aby sa dali zachytit voskom. myslim ze u mojej kozmeticky to stoji 160 sk tak aby si vedela tak pre orientaciu kolko si mas od rodicov vyprosit :-)

elle

S holením si to este viac zhoršíš, lebo ti to začne vyrastať každy den a budes strniskova, budes si to musiet holiť každy den a po case by si mohla mat vyrážky, infekciu, a tak... Takže by si mala íst do drogérie a spítat sa na nejaký depilačny vosk a možes si to sama depilovat alebo si vypros od rodičov na narodky dep. strojček:-)

off

ELE aj ALEX
nechcem sprawit chybu ze si to oholim,abby osm potom nelutovala..a chodit kazdy tyzden a to musi stat aj nejake peniaze,ci ja kedze nezarabam tak na to nemam..tak w strucnosti..

elle

Na depiláciu laserom musíš chodit dovtedy kým ti korienky chlpkov uplne neodumrú a potom to máš na cely život. Lenže musís tam chodiť tuším pol roka a necháš tam aj 20 tisíc korún. Mala by si skúsit raz do tyzdna depilaciu voskom v salone..

Aalex

vyskúšaj depiláciu v salone, alebo tie chemické krémy ktoré sa používaju na nohy "veet" alebo také niečo, je to lepšie ako holenie, veď nohy si tiež musiš stále holit, čo je na tom že si budeš odstranovat chlpky z rúk, ja si to v lete tiež robím normálnym krémom na nohy, a vobec to nie je horšie... Na rukách su ovela jemnejšie chlpky ako na nohách..

off

sunny sweetii
urcite si ich nechem holit,lebo viem ake to je...problem je v tom ze ja som dost bleda,a mam hnede chlpy..

off

KATULKAAA
to viem,ale ked je to dost zle..ked vsetky kamosky nemaju ziadne chlpy a len ja.mozno neves ze ake ohovatranie a vysmievanie je z toho

sunnysweetie33

ahoj..kamoska mala rovnaky problem..mala tmavu pokozku a este tmavsie viditelne chlpky..tak si ich oholila a holi si ich dodnes..ale ani si nevies predstavit ako veeelmi to lutuje..ked dorastaju a ona nema cas si ich oholit,tak ju svrbia cele ruky a vyzera to hrozne..teraz tam mas jemne chlpky ale ked sa oholis a budu ti znova rast..tak ti tam narastu tvrde dlheee chlpy..musis sa s tym zmierit..moje nervy,ved to nie je az taka hrozna vec a kto ta bude lubit,bude ta lubit aj s tvojimi chlpkami :)))

katulkaaa

ahoj,urcite nie holenie ruk,chlpy by ti este viac narastli a zosilneli.podla mna by si mala vyskusat depilaciu voskom,kde sa chlpy vytrhnu aj s korienkom.je tam ale hacik,chlpy ti budu rast mozno v mensom mnozstve ale musis si ich stale davat vytrhavat,a je to bolestive.alebo navstiv nejake zdravotnicke centrum,kde odstranuju chlpy laserom,a pravdepodobnost je taka ze ti "mozno" uz nenarastu,aspon nie najblizsie roky