deň narcisov

ethel

Sveťo,prepáč,ale tvoje vyjadrenie,že by si lekárovi ktorý predpíše chemo,alebo ožiar zobral diplom..beriem to od teba ako pokus o vtip,lebo je na pacientovi akú liečbu si nechá..práva paciento...nehovor o ničom povedz o niečom konkrétnom,čo máš konkrétne na mysli.Rada to niekomu poradím,vyskúšam...Nechcem počuť teóriu...povedz príklad z praxe..

svetoslav

Ethel, ja ludi lieciacich sa na roakovinu neodsudzujem, ale skor lutujem ich utrpenie. Zodpovednost za toto urpenie ale z casti nesu aj sami za ich pasivitu uplnu odovzdanost sa do ruk onkologom dneska. Bez urasky, ale ja osobne by som "lekarom" predpisujucim chemoterapie a radioterapie odobral lekarsky diplom. Myslim to vazne a viem o com hovorim. Co sa tyka ucinnej liecby tak ja som nikdy nespominal bylinky alebo homeopatiu. Mam na mysli vysledky vyskumov mnozstva vedcov a lekarov, skumajucich tuto chorobu. Myslim skutocnych vedcov a lekarov a nie tych, ktori su plateni farmaciutickycmi firmami zaoberajucich sa vyskumom iba takych substancii, ktore je mozne patentovat. Ucinne prostriedky proti rakovine su dost casto nepatentovatelne - a to je ten hlavny problem. Okrem toho tu neide len o lieky, ale do znacnej casti aj o liecebne postupy. Ak sa vyznas trocha v medicine a patentovom prave, potom urcite vies, ze liecebny postup sa neda patentovat a tym padom jeho potencial zisku je velmi maly. Dnesna medicina nie je o lieceni ale hlavne o peniazoch. A to plati 100% ci uz si to niekto chce pripustit alebo nie.

ethel

svetoslav,nechcem ti brať ilúzie...možno raz sám pochopíš..ja toho vidim denne tolko,že by som si sama priala aby sa to o čom tu píšeš dalo použiť a vyliečiť sa...A už som sa stretla s tisíckami ludí,ktorí využili homeopatiu,bilinky,...a už tu nie sú čo ma velmi mrzí..Takže ťa poprosím,predpokladajúc,že si laik,aby si neodsudzoval nikoho,kto bojuje proti rakovine.

svetoslav

janosik1: Pri tvojom nicku predpokladam, ze ty sam by si mal byt prezidentom Nadacie Pranoje :-) Hlavne si treba davat pozor na stare baby s batôškami hrachu, haha

ethel: vsetky informacie o moznostach liecby rakoviny (ci uz pluc, alebo inej) su bezne dostupne. Namiesto slepej dovery v svojho onkologa je trea si tie informacie zacat aktivne hladat. Tolko moja rada pre teba.

svetoslav

Den narcisov je podvod. rakovina je uz davno vyskumana. Vie sa co ju sposobuje aj ako sa ma uspesne liecit s 95% uspesnostou). Tieto vedomosti sa ale zamerne drzia v tajnosti a ludia su presvedcovani o tom, ze rakovina je smrtelna a tazko liecitelna choroba. Namiesto liecby su im podavane jedy vo forme chemo- a radio- terapie. Den narcisov je iba o tom, aby sa v nich posilnil strach a tym padom este viac podporovali rozne podvodne pseudonadacie ako napriklad Liga proti rakovine alebo tato posledne menovana nadacia na podporu vyskumu rakoviny, ktore maju zaujem akurat tak o vase peniaze a nie o ciele, ktore akoze oficialne propaguju.

zrrzka

nina, dnes je oficialne Den výskumu rakoviny, ale zbierku bude Liga proti rakovine organizovat niektori piatok.. to ale neviem kedy.