Partacka na chudnutie ?

Josie

Taky den si vzdy davam iba jeden, ked je spln alebo nov. Niekolkokrat som mala take dni 2 za sebou, ale bola som uplne hotova potom :D Tak radsej iba jeden. Ja mam 19 :) Vazim sa casto, aj kazdy den, proste mi to neda a som zvedava :D Ale asi by som to mala obmedzit tak raz za tyzden napriklad. A ty? Cervikov sa bojim veru, ale tak snazim sa nemysliet na to a vsugerovat si, ze tam ziadny nie je.. brr :D

casey

Ja mam skoro 21 a ty ? :) Dakujem, moj dnesny den sa troska kazi, lebo kvoli chorobe nie a nie sa donutit jest ale viem ze nieco musim :( zelenina a ovocie ? inak to je dobry plan, to by aj mne mohlo pomoct sa zbavit choroby :( sestra mi aj vravela, ze mam co najviac vitaminu C do seba dostavat :) a kolko dni si ides dat takych precistujucich ? Ozaj ako casto sa vazis ? ja som troska asi posadnuta :( btw : nebojis sa cervikov v ceresniach ? =D

Josie

casey rychlo sa uzdrav, tiez som byvala casto chora, ale odkedy pravidelne uzivam vit.C je to lepsie (ťuk ťuk) :)
Ja tu mam plnu tasku ceresni.. Tak mam co jest dnes :D
Aj som sa zaregistrovala, nech nemusim stale vyplnat ten kod a tak :)
Inak kolko mate rokov?

casey

Jaaj dievcence na mna nieco lezie, citim sa ako keby ma niekto niecim trafil po hlave , mam zapalene hrdlo :( To je radosti :( No nevadi, dneska pokracujem : Zatial som nemala ranajky ale pomalicky planujem vlocky s bielym jogurtom a cucoriedkami :) a dalej som sa zatial nerozhodla lebo sa mi tazko prehlta :( A vy ako ?

Josie

Ahojte, vcera som dopadla celkom dobre, akurat ze som bola na navsteve- tam mi stale nieco ponukali a nemozem na vsetko povedat nie dakujem :D Ale v pohode. Dnes jem len zeleninu a ovocie- taky den robim vzdy ked je spln alebo nov. Tak dnes namiesto vcerajsku ked to tak vyslo.. :) Vecer idem na pilates, zase sa vratim uplne mrtva :D

eliska28

ahojte... ako tak pozeram, pisete tu podobne miery ako mam ja... tak to by som sa hadam aj pridala... akurat ze ja mam postavu jablko... v podstate som so vsetkym spokojna az na to moje brusisko - 173 cm a 72 kg...

casey

Ahoooooojte baby, tak ja dneska v pohode, hadam aj to kilecko nejake ubudlo, ved zajtra uvidime :) Nelka, daj mi tvoju emailovu adresu, prosim, lebo vzdy, ked na teba kliknem , tak mi to zamrzne :( Alebo tu je moja : sikulka@yahoo.com .. Tak cakam na maila =)

Josie

Ale ved to vobec nemas take zle :) Ja som na tom o trosku horsie 94-75-106 takze tak... Hruska jak vysita :D Ja sa pokusam stravovat tak, aby som sa proste neobmedzovala, len vsetko s mierou.. Lebo potom by prisiel jedine jojo efekt.. Idem teraz prec, vecer sa zase ozvem ako to islo :) Drz sa :)