Študentský účet

Ontário

Ja som si založil účet asi pol roka po skončení strednej školy, keď som si našiel robotu. Čiže študent som už nebol a ani sa ním nešiel stať. V slovenskej sporiteľni mi dali študentský účet do 26 rokov. Za výber z bankomatu neplatim nič. Všetko zadarmo.

siwonka

ja mam SLSP hlavná a Mbank vedlajšiu... mbank ma nevyhodu, že môže byť len jeden vyber mesačne zdarma z bankomatu..a potom dalsie ale to zalezi kolko penazi sa minie z tej karty..a kedze ona je študentka tolko neminie je to nevyhodne, keby si chcela vyberať z bankomatu..
SLSP je fajn..

AdamKrt

Vykaslite sa na rozne studentske ucty. Urobite si na ne zmluvy, studentske casy sa skoncia a oni zacnu pytat ako za normalny ucet.

Keby som bol student, tak si dam MBANK, pripadne by som hodil ocko mozno este na ZUNO.

vevericka

ak budu pytat potvrdenie ,mozes im dat este to zo strednej, pretoze oficialne si do konca augusta student strednej skoly, aj ked si zmaturovala

ojka

tiež mám účet v SLSP, spokojnosť, žiadne poplatky, nič.... treba mať potvrdenie o návšteve školy (takže ten dostaneš až po/na zápise) a potom klasika = OP + pár € ako povinný počiatočný vklad... za mojich mladých čias sa vkladalo 200 SKK? teraz neviem, koľko pýtajú...

lochness

suhlasim, ja mam tiez SLSP a som spokojna, je tam v podstate vsetko zadara... skus sa tam ist spytat alebo si pozri na ich stranke niekde ze co potrebujes, lebo ja som si ho zakladala po zapise na VS takze som tam dolozila potvrdenie o navsteve VS, neviem ako by to bolo v tvojom pripade... myslim ze inak staci obcianka a par eur co sa na zaciatku plati/vklada na ucet