Hak a tabletky

salamandra

presne jankaaaaaa má pravdu niektoré tabletky sú také, že všetky su napr. biele a možeš si ich uživat hocijako to su jednofázove tabletky a potom su také, kde ich je pár napr. bielych, pár žltých a pár červených, to su viacfázove...takže tak.
Takže ak má tvoje antika všetky tabletky rovnaké, tak je jedno ktoru kedy zoberieš, pondelkovu si možeš dat v piatok, dni su tam vyznačené len ako pomocka.

jankaaaaaaaaa

ano. normalne beries kazdy den jednu tabletku a je jedno ktoru. ci piatkovu vezmes v pondelok, ci v utorok vezmes z nedele. podstatne je ze beries tabletky kazdy den pravidelne

jankaaaaaaaaa

Taleeesha nepis hluposti. su hak ktore sa musia uzivat postupne lebo su tam tabletky na rozny den cyklu.ale pri majlatone su vsetky tabletky uplne rovnake tak ako u vacsiny hak. a ziadne plodne dni pocas uzivania hak zena nema! tie sipky su orientacne. a ked uz tak si precitaj letak nez tu zacnes pisat take nezmysly

Taleeesha

To ze su všetky tabletky rovnaké nie je pravda...niektore su počas plodných dní iné, obsahujú vyššie percento hormónov...je to na intervaly, myslím po 4 dni ...a tie šípky su tam práve preto, aby si vedela, ako máš postupovať a ktorý deň ktorá tabletka...

jankaaaaaaaaa

tak je jedno ktoru tabletku kedy beries. vsetky su rovnake. a tie dni co su oznacena pri tabletkach su len orientacne aby si vedela ci si v ten den zobrala tabletku ci nie. ale je jedno ci ich beries zaradom alebo nie. a inac je to napisane aj v letaku

Miša

tak niektore su ciste a na je na tabletkach skoro kazdej druhej napisane G63 minuleho tyzdna sa mi stalo ze som zabudla tak som brala jeden den 2x a teraz pojdem do druheho smeru a teraz uz neviem :-(

jankaaaaaaaa

ak beries tabletky, ktore su vsetky rovnake tak je edno ktoru kedy zoberis, hlavne je aby si ich brala kazdy den