Rozchody

Linguistics

Ja som raz dostala sms - bolo to pekne, ale vsetko ma svoj koniec :D Som mala asi 16rokov, a 'vztah' trvat 2mesiace asi. Hlbsie spomienky to vo mne nezanechalo, takze to bolo ok ;) Dalsi trval rok, no tiez sme boli skor kamarati, a to sme doteraz.
Momentalne som s priatelom 4roky, je to pekne, len mi niekedy 'prekaza', ze mu este stale nespadli ruzove okuliare a stale som najkrajsia, najmilsia, najlepsia atd. Je to take divne. :D

jajka001_

ja som v podstate nikdy rozchod nezazila v plnej miere, ak neratam take tie detske vztahy co bolo iba take chodenie, s tymi som sa vzdy rozisla ja, a prvy vazny vztah mam doteraz, takze tak, aj ked sme sa uz parkrat rozisli - a zas dali dokopy- priciny? rozdielne povahy, zaujmy,ziarlivost, jeho matka :)

User_37597

uz som mala sex na jednu noc ked som nemala partnera a len som si potvrdila to ze to nieje moja parketa.takze keby sa rozidem s partnerom a navrhol by len sex asi by som to neprijala lebo pre mna to je rovnake ako sex na jednu noc.proste nie.
osobne preferujem rozchod a ziadne kamaratstva.ked je to rozchod zo strany jedneho tak vzdy je velke % ze druhy by len trpel tym stretavanim.takze ja neudrzujem kontakt zo ziadnym byvalim.ani s tymto by som neudrziavala keby...

smajliQa

ja si neviem predstavit ze by som s nimi nadalej spavala,,,, neviem.. ale je to proste tak.. ak rozchod tak so vsetkym.

jankaaaaaaaaa

podla mna ta dvojica k sebe este nieco citi a zakryva to tym ze si davaju len nezavazne sex. ale urcite tam este je nejaka laska ak dokazu mat spolu sex. aspon u zien podla mna ze este nieco citia k tomu muzovi. muzi neviem. oni su asi schopni mat len tak nezavazny sex aj so svojou byvalou aj ked k nej nic necitia

paupau

ja v rámci tejto témy skusim spraviť takú "podtému"..

viem totiž o mnohých pároch ktoré sa rozišli no naďalej spolu spávali.. mne osobne to príde v mojom prípade absolúútne nemožné. neviem ale jednoducho to nedokážem, neviem si to predstaviť, za žiadnych okolností. mam voči tomu blok !

čo vy na to? skúsenosti.

jahodka123

Hej hej, to je také hnusné klišé. Mne to bývalý nepovedal, ani ja tomu druhému, lebo neznášam tu vetu. Takže tak :D

paupau

prvý - dvojročný - ja som sa s nim rozišla pretože vzťah dosiahol mieru - zvyku a nie lásky. nie sme v kontakte, on nechcel byt a ja to rešpektujem.

druhý - devatmesačný - ja som sa s nim rozišla pretože som zas po čase zistila že to nie je láska ale len velmi velmi dobre priateľstvo. sme dalej v kontakte ako dobrí pratelia.

tretí - rok a pol - ja som sa s nim rozišla, pretože ma to nenaplnalo, skor som si chcela vyplniť čas, viem je to sebecke egoisticke ale je to tak. nie sme v kontakte a asi ani nikdy viac nebudeme.

štvrtý - momentálne je to takmer rok - má všetko čo má chlap mať, je sexi pekný príťažlivý, mužný, obetavý láskavý vtipný a hlavne - stojí si za svojim, vie si buchnúť po stole a ja presne to potrebujem :) jediné čoho sa bojím je že teraz príde rad na mna - som zamilovaná aaaaž po uši a po tom čo som všetkých - odkopla -ja, teraz sa stane to iste mne. verím že nie, milujem ho najviac na svete ! konečne :)