Rozchody

jahodka123

Tak môj prvý vzťah trval 3,5 roka. Rozchod z jeho strany - mal bokovku a vlastne skoro celý ten čas mi bol neverný, len ja som bola slepá.. Ale prebolelo, odpustila som svojím spôsobom a môžem povedať, že sme dobrí kamoši. Vieme si dobre pokecať, nakoľko sa veľmi dobre poznáme, keďže sme si toho veľa prežili a aj sme spolu bývali....
Druhý vzťah trval 3 mesiace. Z tohto času sme boli spolu fakt len pár krát, nakoľko to bol vzťah na dialku. Ukončila som to ja, lebo on aj ja sme mali úplne iné predstavy o tom druhom. On ma v kuse porovnával s bývalou a aj keď v dobrom, že ja som bola ta lepšia vo všetkom ako ona, liezlo mi to na nervy. Potom ešte začal byť žiarlivý atď. Hral sa na niečo, čo neni, tak som to ukončila. On sa rozišiel po 7-mich rokoch, ja po 3,5 a ešte sme s tým obaja neboli vyrovnaní. On sa so mnou doteraz nebaví, že som mu zlomila srdce..
S mojím terajším priatelom máme za mesiac rok a môžem povedať, že je to najlepší človek, nie len chlap, ale človek s velkým Č, ktorého som kedy spoznala. Úprimný, dobrosrdečný, ftipný, láskavý a hlavne mi dáva stále najavo, ako mu na mne záleží. Žiadne prázdne slová. Je to charakter a má veľké srdce. Ako sa hovorí, že do tretice všetko dobré, tak verím, že toto je môj životný partner. :)

jankaaaaaaaaa

smajliqa : fuuuuuha . to ma mrzi ze si take musela zazit..
ja som to az take brutalne nemala. mala som sice jedneho co bol nervak psychicky ma tyral a mozno nechybalo vela aby mi dal facku. ale ukoncila som to lebo som s nim nebola stastna a mi ten vztah vobec nevyhovoval, aj ked netrval dlho.
no a ten s ktorym som mala najdlhsi vztah tak ten ma nikdy nebil alebo co, to urcite nie. ale bol taky typ ze on mohol hocico, zabavat sa s kamaratmi a kamaratkami hlavne, sexualne navrhy, flirtovanie, obzeranie sa za zenami a pre neho to ako bolo uplne normalne.. a ja? nic, len to co mi dovolil, a take proste.. ja som vzdy bola ta co som spravia chybu, vsetko bolo kvoli mne a on musel vsetko zachranovat, on bol ten bez chyby.. aspon on si to tak vysvetloval. no.. skoda reci:D jeho problem, prisiel o to najlepsie co kedy mal :D:D

smajliQa

no tak ja som si presla uz hocicim, a preto tento partner je pre mna uplne idealny...
presla som si ponizovanim, bitkami, nadavkami, urazanim, psych. tiranim, ten co som s nim bola 3 mesiace ma dokonca zavrel do auta a potom ma odvliekol do nemocnice, ze mi maju nieco dat lebo ze som nenormalna.,... a taketo..

preto tento je pra ako boh.. pretoze mi dava vsetko co mi na ociach vidi.. a nikdy by sa ma nedotkol. nikdy... presla som si asi peklom, jeden bol gambler, exekuciu mal hadam aj neviem na co, uz mu ani telefon nechceli dat....
doteraz mi dlzi peniaze...
no a ten prvy ma podviedol a zsitila som to na SILVESTRA na oslave :D takze mam to ruzove :D

User_37597

ale inak ja sa nejak neriadim tym ze co bude v buducnosti...od jedneho momentu som zacala brat vztah ako momentalny a koniec,.,ziadne planovanie.mne sa to neoplati.
teraz som s priatelom 3 aj pol roka a zatial som spokojna..uvidime co ma este stretne v zivote :D

jankaaaaaaaaa

ja tiekonkretne dovody poriadne ani neviem,.. stale to dajak prislo ze sme sa zacali hadat casto a potom sme sa vykaslali na vztah. a ani som nikdy nemala djaaky dlhy vztah. najdlhsi bol asi 9mesiacov a to uz bolo pre mna nieco neuveritelne :D a skoncilo to tak ze sme sa pohadali, potom sme sa urazili jeden druhemu sme sa neozyvali a on si medzitym nasiel "kamaratku".. a potom sme to ukoncili.doteraz to lutujem ze som s ńim vobec bola ked si takto pocase uvedomujem ako sa ku mne spraval cely vztah,.. teraz mam uzstny vztah, netrva zatial dlho, len 7mesiacov ale zatial len jedna hadka , ktoru sme za pol hodinu vyriesili, som stastna, spokojna a on tiez , je to super pocit :)
talentmania klobuk dole :) a gratulujem

smajliQa

moj prvy vztah 1,5 roka (rozchod pre neveru)

moj druhy vztah 3,5 roka ( bolo toho viac, gamblerstvo, alkohol, urazky, nevera)

moj treti vztah ( nastastie iba 3 mesaice ( psychicke a fyzicke tyranie)

moj posledny-stale trva- je to cez rok,,...nema ani jednu spatnu vlastnost ktoru mali moji byvaly.. takze...
dufam ze je to na svatbu.. chcem to tak.