Je panic

Príspevok v téme: Je panic
jennie

ahojte..mam problem. zacala som sa steratavat s kamaratom na priek tomu ze mam vztah. proste som sa do neho zamilovala. strasne ma pritahuje ako chlap ale nespala som s nim lebo je tu hacik a to ze je stale panic a ma 24 rokov. ja panna nie som uz davno a on chce prist o panenstvo so mnou aj napriek tomu ze toho boji. poradte co mam robit. mam to urobit alebo nie??

User_37597

ale vsak si povedala ze si sa zalubila...takze lubis toho nepocujuceho.to znamena ze ta to pritahuje k nemu.ale teraz co si napisala komentar to vyznie ze to chces len kvoli tomu aby to on zazil lebo to chce s tebou...je to ako ked lutujes cloveka bez noh.
a si bud ista ze on je do teba a ze ti potom neda pokoj..a ak sa nerozides s terajsim tak on to potom zariadi tak aby ste to skoncili zo ziarlivosti ze ta mal iba na jednu noc a chce ta mat na stale..
nerobila by som to byt na tvojom mieste.

jennie

ja mam 23 rokov a on je panic na 100% pretoze ten kamarat je nepocujuci a v zivote nemal vztah. on ma problem s tym ze ho nechce nikto lebo je iny. on vie ze sa s terajsim priatelom nerozidem lebo vie ze by sme nemohli byt spolu lebo moja rodina by to neuniesla. neviem ci to mam urobit lebo pre mna je to jednorazovka ale mam strach ze on to bude brat vaznejsie. o moje vycitky nejde. keby ze mam vycitky tak sa s nim nestretavam.

talentmania

Potrebujes len pocut ze ano urob to aby si si to potom nemusela vycitat ze si podviedla svojho terajsieho priatela?

Lebo ak mas rada terajsieho tak nechapem ako mozes takto zmyslat ked ti teraz povie kazdy druhy kamarat ze je panic a chce prist o panenstvo s tebou tak co urobis?....

Ak nemas rada terajsieho tak urob koniec a mozes zacat novy vztah.

User_37597

:D nejak mi uchadza pointa vsetkeho..
akoze mas vztah,mas kamarata-je panic,chce o to prist s tebou,ty si sa zamilovala a nevies co mas robit?
je to vtipne ale aj npriek tomu ti poviem ze je jedno co spravis lebo az po tom zistis ci to bola chyba.jedno viem isto.moze sa stat ze sa s nim vyspis nechas priatela a zistis ze ten panic neni pre teba nic extra.mozno ti bude vadit ze je lavy v sexe.takze si to dobre rozmysli...inak kolko mas rokov?