pouzivanie tahakov

veves

myslim ze ani jeden pouzitelny napad tu nie je:( ked uz sa vam to zmesti na pero, na ruku, na stehno, na vlasy...tak to je malo a to sa da rovno naucit.
ja som zvedava co spravim pondelok na skuske, ked len ,,tahak, na papiery ma vyse 50 stran. a neda sa to zredukovat.doteraz na tej skuske vyletelo 78 ludi z 80. z tych dvoch potom jeden na ustnej casti a ten posledny schytal za E.
no nakolko je uz teda rozvoj technologie a informacna doba, tak mne sa osvedcilo stiahnut si cele skripta,prezentacie do mobilu. ale treba mat program na to:)

žaž

vytlac na pc malym pismom do stlpcov poskladaj ako harmoniku pocas pisomky vytiahni a schovaj pod lavu ruku, len aj to treba vediet a nemozes stresovat :D na stol vyloz slnecne okuliare ako spatne zrkadielko aby si vedela kde je profak :D ked sa ti situacia nezda skoro supni do zadneho vrecka na nohaviciach. no alebo mobil ked mas dotykovy a idu ti dokumenty hod si tam veci do neho a pod sotolom potukaj ...

zuzic_

klasika pod rukav, teraz v lete najviac vyuzivam pod suknu na stehno, ale ako pise slobodnaa medzi nohy:P a nikdy nesklame do vreckovky, ked je viac tak prip. do vackov a stihnut vybrat ten spravny, ak mate vypoctove tak popisat do kalkulacky...a zaklad u baby rozpustene vlasy a nevinny vyraz:)

lioness_01

u nás na základke angličtinárka dávala vždy dve 5, keď našla ťahák - jednu za to, že si sa nenaučil a jednu za to, že si odrbával...

ale napríklad chemikárka dávala vždy 5 a 1 - 5 za to že si sa nenaučil a 1 za to, že si si dal tú námahu a spravil ťahák - ale musel byť kvalitný, inak dala len tú 5 :)))))))))))))

dwqfh.dfhq

tak da sa pod rukav, ale ked clovek pride v 30C teplotach v dlhych rukavoch tak je to trosku napadne :) ale inak dakujem za vsetky rady a skusenosti... urcite niektoru moznost vyzijem, nerada podvadzam, som typ cloveka, kt. to ani nevie, ale niekedy sa fakt inak neda a toto bude ten pripad :(

smajliQa

moja prfesorka vzdy hovorila... pouzivat tahaky mozte, dokial ich nenajdem :D

ale pisali sme ich hocikam... hlavne na tabulu.. alebo na nastenku :) tabulu sme potom zotreli, ale slabo, aby to bolo vidno,, citatelne,, a na nastenke nikto tahaky nehladal. takze tam boli nenapadne a pritom ich kazdy videl

doubledog

ja som ucil, takze mam skusenost aj z druhej strany katedry.
celkom som sa bavil na ziakoch, co mali tahaky.
na cloveku vidis, ze odpisuje, ma uplne ine drzanie tela.

a ked som chcel nejakeho dodrbat (napr. ze ma v minulosti vytocil), tak som mu ten tahak nasiel.
ale inak som to neriesil, nechal som ich v tom, ze aki su sikovni
aspon mali lepsie znamky :)

inkognito.

ja nie som moc zástanca ťahákov..nie je to fér voči iným, ale tiež je pravda, že niekedy sa mnohé bludy nedajú nijak naučiť

skús si teda dať sukňu a zospodu si lepiacou paskou prilep, alebo prišpendli ťahák :D
spolužiačka si zase ťhákmi oblepovala perá

ale najlepšie je to bez ťahákov, máš o starosť menej :))