pouzivanie tahakov

slobodnaa

jeden môj profák mal takú veľmi potešujúcu teóriu pre nás- ak si študent robí ťaháky aj týmto spôsobom sa učí- čiže ich toleroval.

pastelkaa

a stáli ste už niekedy na druhej strane katedry? alebo sa pozreli keď ste sedeli v zadu ako je vidieť každé ťahákovanie? :), ono môj názor je taký, že ťahák použije študent, len ak mu to učiteľ dovolí, to je už na tých tvárach vidieť, že ide niekto použiť ťahák, takže si myslím, že je uplne jedno ako ho budeš kamuflovať, záleží od toho aký je učiteľ a či to bude tolerovať...

xy:)

ak mas cas, tak napisat co to na stolicku pre tebou, potom klasika do rukava, to nikdy nesklamalo, ked sa nestiha, tak sa aj z knihy trhalo a ukladalo pod lavicu, alebo navrch do tasky pri lavici, ked chces opisovat, tak si rozpusti vlasy :)

slobodnaa

ja som si to davala medzi nohy, stačilo roztiahnúť a odpísať :) výhodu to malo aj v tom, že to nikto nikdy nenašiel a aj keď mal podozrenie, tak medzi nohami sa mi žiadny profák hrabať nemohol :)) alebo potom klasické napísané perom na dlani, alebo sme si to ešte písali perom na členky, stačilo preložiť nohu a povytiahnúť nohavicu.

M74

Ja som mal ťaháky v pohotovosti napr. pod lavicou a hneď keď sa zadávali otázky a bol ešte trochu chaos, tak som si správny vybral a ho rýchlo dal pod papier na ktorý som písal.

doubledog

dlhe rukavy a pod ne tahak, povytiahnut a citat to na zapasti
najlepsie spravit si nejake puzdierko, z a do ktoreho pojdu lahko zasunut v pripade nebezpecenstva

talentmania

tak minule si moj svagor pisal tahaky na VS ze na nohu teda na stehno cele popisane tak som sa smiala ale tak asi nebol to zly napad skusku spravil:D))