preco mi priatel robi to co jemu by vadilo

ala123

ja to nedokazem vynadat mu len tak bezdovodne ....teda pri dakej hadke co neni daka vazna ako on mne. ked si to o nom nemyslim tak neviem proste tak vynadat... a ked mam aj vsto chuti aj tak nie lebo milovanej osobe nepoviem ze je sprosty trapny atd... slusne jednat to je u mna

7Chris7

Toto robí každý chlap aj môj priateľ to mne robil... ja som sa skúsila k nemu správať tak ako on ku mne a zabralo to, ale nemusí to zabrať u každého ja som vedela že to zaberie lebo ho poznám a toho tvojho nepoznám, ale možno by si to mala skúsiť chovať sa k nemu tak ako on k tebe aj keď ti to je asi proti srsti. Ale premysli si to.

ala123

mas pravdu ale ako zabudnut na to krasne co bolo ? inak som nezazila pri druhom to co pri nom... ci sa len cely cas pretvaroval ? nemyslim si. ci som tak naivna ? alebo ja uz neviem... ale ked je u mna tak by bol aj cely cas keby sa dalo pri mne,ani domov sa mu nechce lebo nebyvame spolu zatial, tak vidim ze ine ho nezaujima ale ako nahle pride domov uz je to ine... je pravda ze aj u mna sa pohadame a oduje sa a nerozprava sa ja musim do nho hustit a chcem to vyriesit ale on chyti zlost a uz som ta najhorsia... pokora u neho neexistuje hadam... je pravda ze sa ospravedlni ale az na druhy den ked je to uz kadejake... a ja som dostala koli hadkam nechutenstvo a bojim sa ze to prejde do horsieho.. ja si neviem predstavit ze sa rozideme lebo fakt to pekne co bolo to sa neda...

ala123

Carie

vsak aj ja chcem aby robil to co aj ja... ale to uz myslim ine veci.. sposob zivota aky mame spolocny co moze on a co ja ine je v poriadku...ale toto ...

ale vsak on neobletuje ine zeny...aspon si myslim... ja tu ine rozoberam

ala123

viem viem... ale tak chcela som aspon popisat v nudzi ked ine sa teraz neda... a mrzi ma to lebo inokedy to je stale fajn dokonca som s nim prezila fakt krasne obdobia ale striadaju sa tieto zle ktore uz nezvladam... robim aj ja chyby... ale teraz riesim jednu zasadnu povahovu crtu ktoru asi nezmeni... ked povedal viac krat ze sa nebude tak spravat ked je nahnevany a aj tak... a potom aj ked kecame cez net,napise ze to bolo zo srandy.. ach ... a dakujem :)