co si myslite o ludoch v znameni vah a blizencov ?

jahodka123

Ale tiež som za to, aby sa ludia neriadili horoskopmi. Na mňa sedí z tých blížencov fakt 90 %, ale píše sa aj, že sú prelietaví, ako ste už tu spomínali, čo napr. u mňa nie je absolútne pravda. Ale niečo na tých horoskopoch predsa len bude :)

jahodka123

Blíženci v sebe spájajú dve povahy. Akúsi duševnú rozpoltenosť. Proste chvíľku super nálada a v zápeti nálada na bode mrazu. Sú húževnatí, nerozhodní, vysoká inteligencia, široký duševný obzor, bujná fantázia, neomylná intuícia, schopnosť nepodlahnúť predsudkom, nervozita, niekedy sklúčenosť (sebatríznenie), originalita, zmysel pre detaily, prispôsobiví, ctižiadostiví, priateľskí, ich chôdza je väčšinou rýchla a málokedy dokážu pokojne sedieť, niekedy podráždení, zhovorčiví, zvedaví, vtipní, pohotoví, výborné kombinačné schopnosti, pamäť,komunikatívnosť, pokryteckí s povrchnými úsudkami, ľahkomyselní, niekedy preceňujú svoje schpnosti, vedia odpúšťať.
Váhy - vľúdnosť, čestnosť, dobrosrdečnosť, sú ochotní dať aj posledné a nečakajú odmenu, sú otvorení, priami, nesmierne vnímaví, vnútorne vyrovnaní, zdvorilí, jemnocitní, taktní, chýba im činorodosť, ťažko sa presadzujú, múdrosť, diplomacia, obratnosť, duševná čulosť, zmysel pre spravodlivosť, otvorenosť, citlivá nestálosť, ľahkomyselnosť, koketnosť, povrchnosť, ťažko znáša samotu, rýchlo nadväzuje kontakty, obratné vystupovanie, ich správanie je uvoľnené, graciózne, šamrantné a elegantné, ignorácia ich osoby ich uráža a zraňuje.

Váhu nepoznám žiadnu, ale ja som blíženec a sedí to na mňa jak riť na šerbel :)))

zdravo

Uz len rozdielne nazory v tejto teme dokazuju ze posudzovat podla znamenia je totalna blbost...Moja sestra je blizenec a je to ten najsrdecnejsi clovek akeho poznam, vzdy sa pre mna ako mladsiu sestru obetovala a celkovo pre priatelov, je velmi priatelska a uz ma dlhorocneho partnera. V zivote som mala moznost spoznat vela ludi a skutocne znamenia nesedia niekedy vobec....

oliesok

neposudzujem ludi podla znamenia ale blizenci su bystri ludia veseli a chcu stale nieco spoznavat a ucit sa,,,maju dve tvare,udrzia v sebe bolest trapenie a nikdo to na nich nezbada ,, vahy su velmi dominantne su zevraj spravodlive no ja poznam par vah a tie musia mat pravdu vzdy a vo vsetkom

nathália08

Ani ja neposudzujem ľudí podla znamenia-nie je to pravda.
Ja som lev,aj sestra je levica,a mame celkom rozdielne povahy.
Ja som bola uzavretá a tichá,po rokoch som už prama a otvorená,a komunikatívna,pravý opak.
Sestra zas presny opak-stále bola komunikatívna,a aj je-a ma divokú povahu.

sibeti

moj priatel je váhy,je to krásne znamenie,aj crty tohto znamenia.
naj su vahy,lev.(co sa tyka mojho pohladu ako zeny

lenkaTR

ja som váha a EX bol blíženec...prelietavý, neistý, aj keď chytrý a spoločenský...ak však môžem poradiť, neriaď sa znameniami, ale vlastným úsudkom.

smutna6

no veru blizenci su takii mam okolo seba dost blizencov preto viem :))) ... a ze sa blizenec hodi k vaham by som spochybnela kusok :)mozno naozaj len v tom dobrom...