co si myslite o ludoch v znameni vah a blizencov ?

senanka

poznam aj vahy aj blizencov a moj nazor je taky, ze blizenci maju strasne vela vztahov, kamaratov, su taki roztekani ale vcelku inteligentni ale vsetci ktorych poznam su straaaaasne klebetni. teda ti blizenci - a sebecki, to tiez. vahy - co ja viem, zdaju sa mi taki nemastni - neslani, ale v pohode, dost obetavi a veru naozaj velmi nerozhodni. a este som si vsimla, ze vahy malokedy sa niekoho razne zastanu, chcu mat od vsetkeho pokoj. a maju dobry vkus. ale nie su to podrazaci, aspon ti ktorych poznam. a suhlasim s tym, ze niektore znamenia su velmi lahko spoznatelne - levy, byci, raci, barani. a velmi pracoviti a zistni kozorozci. kozorozci vedia setrit a su spolahlivi, ale aj sedia na prachoch. a byci su tiez na prachy a velki materialisti a karieristi. a su so vsetkym nespokojni. stale chcu viac a viac. ale asi najproblematickejsi su skorpioni. ja som rak a tiez mam svoje chyby, som precitlivela, tazko sa v sebe vyznam aj ja a som naladova. a mozno este vselico ine. ale neda sa na to spoliehat, je to skor iba taka zabava tie horoskopy.

snehokaz

blíženci a váhy sa hodia ku sebe úplne nádherne.

sú úplne rovnakí. či v dobrom alebo v zlom to už si nechám pre seba :P

lioness_01

ala, v blížencoch to zatiaľ vidím... teda tých čo poznám, tak na tých to riadne sedí, to čo sa o nich hovorí...

ale napr. aj Barani sú dosť poznateľní... alebo Levy

ala123

lioness

to o blizencoch mas pravdu...dvojtvarny su veru...a hasterivy vela sedi co sa o nich pise.

a ani ja dako neposudzujem ale chcem len vediet ci to pozorujete a ci vidite na ludoch napr v znameni blizencoch podobne crty..a ci sedi to co je v charakteristike o znameniach

lioness_01

podľa mňa je somarina ľudí súdiť podľa znamenia, ale s blížencami zatiaľ nič moc skúsenosti, a všetci boli takí trochu rovnakí - egoisti, bez nejakého hlbšieho životného zmyslu, raz tak - raz tak, ťažko s nimi vychádzať.... ale to bola možno iba náhoda....

váhy asi v pohode, poznám málo