Samolepiace/samodržiace podprdy

carywbjw

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z tonzes.com Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá.

NikiH

Ahojte , ja mam skusenost so samodrzakami, avsak odporucam ich len na prilezitosti...ja som sa ich nazaciatku bala, lepila som si ich paskou , aby mi drzala... a bola som hlupa...ked som si kupila premamicky.eu , tak som sa zbavila vsetkych pochyb a teraz bezne v pohode tnacujem a drzi vsetko... inak ak mate velke prsia, tak vyskusajte nalepky na bradavky

lalallalalal

ja s nou nemam dobru skusenost, mozno som mala ale menej kvalitnu, na stuzkovej som sa spotila- stres, trochu alkoholu a rychlost...zacala sa odlepovat... viem ale ze kamosky mali dobru skusenost...., podla mna ak nemas nejake vyslovene priesvitne saty a ok postavu chod kludne bez, ja to robim casto...tiez su nejake nalepovacie somarinky na bradavky...

december

kocky a naco sa budete strapnovat so samodrziacimi. Moja kocka pouziva pod saty bez ramienok normalne podprsenku s odminatelnymi ramienkami a neriesi problem s odlepovanim samodrziacej. Co keby ste prestali stresovat a kupili si take co sa len ramienka odopnu. Ona to nosi aj pod topiky v lete a tricka s uvezovanim na krku a je spokojna.

verianna

baby objednala som si online samodržiacu podprsenku ale ešte som ju ani nemala len som ju skúšala doma či drží no musím povedať te trošku sa to odlepovalo a po opätovnom nasadení sa mi ako je zapínanie odlepilo od tej umelinky tak ak máte skúsenosti ako by som to opravila bude to z niečím držať? A čo sa týka tej veľkosti naozaj som si mala objednať aj ja o číslo väčšiu preto sa mi asi odlepovala. dakujem za pomoc

jahodka123

Oka, dík za radu. Ja ešte čakam na tie šaty. Keď mi nebudú dobré, nebudem potrebovať aňi "samodržku" :DDD

bibi123

lea-"peru" sa pod prudom horucej vody a daju sa volne vyschnut
jahodka123-mne to kamaratka nosi z Anglicka, takze nemam osvedcenu stranku, urcite skus aspon to C, kedze sa to nemoze skusat, tak sa to oplati kupit cez net

Suphotam12

Ja mam Ecka a skusala som sestrinu taku tu lepiacu a bolo to hrozne :P vobec mi to nedrzalo a to mala tu najvacsiu aku dostala to je max pre C - kove :(