Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nejaky prirodny recept alebo dobry sampon na krepovite vlasy??

Príspevok v téme: nejaky prirodny recept alebo dobry sampon na krepovite vlasy??
ginny159

neviee mi niekto poradit nejaky prirodny recept alebo nejaku kozmetiku na vlasy??

nezda sa mi ze by boli nejak extremne poskodene, myslim ze ich mam celkom fajn... no stale vyzeram ako keby som sa necesela, akoby som ich mala skrepovatene alebo neviem..aj ked ich precesem, tak za chvilu vyzeram rovnako ako na zaciatku...
chcela by som ich mat take normalne ako zbytok ludi, hladke ale stale si chcem zachovat objem...
naviac ma dost trapia lupiny, aj ked som uz prestriedala samponov na lupiny vazne dost a ziaden nepomaha :(

vlasy mam dost huste, take dlhsie (a chcela by som ich mat este dlhsie :D) nezehlim ich, fenujem len zriedkavo, ani to neprehanam s umyvanim, ze by som si ich vysusovala alebo neviem.. farbila som sa len dva krat v zivote, farba bola bez amoniaku a tmavo hneda (na svetlo hnedu) takze az take hrozne to byt nemohlo nie?

bezS_

hmm a ešte skús oleje , kokosový , mandľový , olivový a iné. + aj olej pi alebo pridaj do stravy zdravé tuky ;)

vevericka

prirodnu masku ak mas hnede vlasy > olivovy olej, med a kakao..dobre premiesat a naniest, dat si sacok alebo taku tu ciapku na farbenie, nechat pol hodiny ucinkovat a potom zmyt samponom..

ginny159

dakujem vam za rady :))

dnes som si teda kupila masku na vlasy, gliss kur ktoru mi poradila janka :) zazrela som ju v tescu a mali na nu prave zlavu takze som rada :))
ak mi to nezaberie tak sa poberiem do nejakeho salona a kupim si ten matrix :)

ten biosampon by som tiez rada vyskusala ale to asi bude z nejakej stranky ze??

vendulka456

Tiež mám lupiny, žiadny šampón nezaberal, resp. zabral ale len na 1 deň. Mám dlhé, také tvrdšie vlasy, vyskúšala som už hocičo. Potom mi kamoška doporučila biošampón od AnnemarieBorlind na lupiny a už sa ho nevzdám :-)

blondula

nejaky balzam pouzivat !! ja som si konecne doniesla z Widne moj zeleny Pantene na hladke vlasy !!! :DDD to len tak medzi recou,lebo na slovensku ho tu nevidim....

jankaaaaaaaaa

urcite odporucam kozmetiku gliss kur. skus ten vo fialovom obale, alebo ten novy v ciernom obale. a kup si vsetko aj kondicioner aj masku aj sprej. musis si sama vybrat co bude pre teba vhodne. ja pouzivam ten sampon v ciernom obale a mam z neho super vlasy aj objem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.