čo považujú ženy za velký penis ?

Príspevok v téme: čo považujú ženy za velký penis ?
Gagi

ja ho mám napríklad 16 CM a moja priatelka hovorí že je obrovský (teda , ona mi ho nemerala , ale domnieva sa že to je zhruba 20 CM :-D ) je aj dosť hrubý ale prisahám , viac ako 16 cm to nie je a zdá sa jej velký.. čo je velký pre vás ?
a nechápem ako niekto môže nazvať trebárs 13 cm malý , keď pozriem na pravítko , ešte stále je to ako keď spojíte 2 ženské ruky. zvláštne :/

nonameee

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

TvojKat

Gagi - Lioness ma urcite take prsia, ze nenosi ani podprsenku, ziaden ju nechcel a tak tu vypisuje bludy. Netreba sa nad nou vzrusovat, nech si tam napcha raz 25 cm pravitko to by som videl jak by vrieskala, jak keby ju upalovali.

Zdar

TvojKat

Gagi - Lioness ma urcite take prsia, ze nenosi ani podprsenku, ziaden ju nechcel a tak tu vypisuje bludy. Netreba sa nad nou vzrusovat, nech si tam napcha raz 25 cm pravitko to by som videl jak by vrieskala, jak keby ju upalovali.

Zdar