čo považujú ženy za velký penis ?

Príspevok v téme: čo považujú ženy za velký penis ?
Gagi

ja ho mám napríklad 16 CM a moja priatelka hovorí že je obrovský (teda , ona mi ho nemerala , ale domnieva sa že to je zhruba 20 CM :-D ) je aj dosť hrubý ale prisahám , viac ako 16 cm to nie je a zdá sa jej velký.. čo je velký pre vás ?
a nechápem ako niekto môže nazvať trebárs 13 cm malý , keď pozriem na pravítko , ešte stále je to ako keď spojíte 2 ženské ruky. zvláštne :/

0vecka

2 hhasso daj nejaky link, co som ja pocul tak pri kazdej takejto operacii je vysledok neisty... a mozu byt problemy s erekciou...

hhasso

GAGI si 1000rokov za opicami. Dobrý urológ chyrurg ti dnes spraví vtáka akého potrebuješ len to nejde meniť späť.
A môžeš mi veriť dokonca to viem spraviť aj tak že stále v pozore. Takže ???? o čom si písal GAGI?? Len aby si mal prachy a zázraky prestávajú byť zázrakmi.
Keď som začínal na výške tak to bolo nemožné a dnes nielen kozičky spravia plastický toktori ale aj vtáka ohniváka

whee_ee

No myslím, že pre mňa je dôležitejšia hrúbka a technika, ako som už spomínala... Ale fakt neviem, nemám skúsenosť, tak ťažko niečo tvrdiť....

Mne o číslo ako také rozhodne nejde, ale o to, aby sme mali obidvaja z milovania príjemný zážitok ... Ja som len konštatovala, že mám skúsenosť tak cca okolo 20 cm +/- 2 cm, neviem to úplne presne a v podstate mi je to aj jedno, keďže som spokojná :D Keby teraz za mnou priateľ prišiel a povedal by mi, že má v skutočnosti úplne podpriemernú veľkosť, tak je mi to jedno, pretože to, čo by v tom prípade bol podpriemer pre spoločnosť, by bolo akurát pre mňa :D Dúfam, že sa z toho dá odchytiť pointa :)

Gagi

čiže keby bol aj 10 CM , ale keď cítiš , nie je problém hm ? to je fajn :)
mne to tak pripadalo občas v tejto diskusii že ide proste o to číslo.
že pod 18 CM nejdem , že proste len to číslo.
ako keď dievča hovorí chalanovi že veľkosť máš v pohode , koľko meria ? 14cm.. a dievča na to: taký malý ? čau.
:-D

whee_ee

Lenže zase tu sa môže položiť aj otázka - čo keď nie je malý ani tenký, ale ja som veľká a široká? :D :D (nie som ;) ) Ono je to fakt všetko diskutabilné, ako som už vravela a zase sa idem opakovať :D čo je niekomu málo, inému môže byť veľa...

whee_ee

Poviem to takto. Ja osobne by som mala pocit, že je malý vtedy, keď by som ho v sebe necítila, ako si tuším už spomínal ty, ale to je podľa mňa skôr vec hrúbky :) Fakt neviem posúdiť, nemusela som to ešte riešiť.