čo považujú ženy za velký penis ?

Príspevok v téme: čo považujú ženy za velký penis ?
Gagi

ja ho mám napríklad 16 CM a moja priatelka hovorí že je obrovský (teda , ona mi ho nemerala , ale domnieva sa že to je zhruba 20 CM :-D ) je aj dosť hrubý ale prisahám , viac ako 16 cm to nie je a zdá sa jej velký.. čo je velký pre vás ?
a nechápem ako niekto môže nazvať trebárs 13 cm malý , keď pozriem na pravítko , ešte stále je to ako keď spojíte 2 ženské ruky. zvláštne :/

lioness_01

gagi, len hlúpe ženy dajú zbohom kvôli penisu. a nebuď si taký istý, že sa nič nedeje, ak má žena malé prsia

Gagi

mna proste zaujímal názor lioness_01 tak som sa jej pýtal ďalšie a ďalšie otázky :) ale asi jej to lezie na nervy..
proste nič zákerné... normálne otázky :/

no tie štatistiky sú smiešne :d

a treba hladieť aj na to že žiadny muž nemôže za to akého ho má...
keď má žena malé kozy - nič sa nedeje. ale keď má muž malý penis , ženy dávajú zbohom.

0vecka

hmm haluz jak sa dokazete na takej somarine pohadat....

proste tu islo o to ze priemer je nieco pod 15?? aspon tak som to pochopil ale na nete alebo aj ked sa o tom bavia ini (mne su taketo diskusie pri pive neprijemne) tak malokedy pocujem cislo pod 20cm a tiez ked aj holky hovoria tak malokedy tam padne ten priemer z toho vyplyva ze tie rozmery co sa rozoberaju su dost prehnane...

Gagi

lioness_01 - prečo to proste nemôžeme normálnme dotiahnuť do konca :) ty vidíš len tie negatívne veci.. ale ja som to tak nemyslel !!nejde tu vôbec o mňa , o môj penis , proste som za mužov sa chcel takto spýtať.. no...

Gagi

lioness_01 - ......................................................... neviem už čo na to napísať.
s prsiami som to myslel , akože sa snimi nič nerobí - a to je aj pravda , sú uplne useless. maximálne môžem tak lízať bradavky a obchytkávať , ale tam je úplne jedno či sú to nulky alebo osmičky. to proste nemôžeš porovnávať s penisom. druhá vec , kozy sa dajú spraviť jednoduchým zákrokom.. a o tých 50 ročných - to zas neber tak vážne... a môj penis fakt brutálne neriešim...

lioness_01

pozri gagi, ak by si bol so svojim penisom taký spokojný, ak by si si skutočne myslel, že 16 cm je neviem aký brutálny nadpriemer a neviem aký brutálny nabijak, tak by si nenapísal, že len 50 ročnej vyťahanej buchte sa to môže zdať málo.

inak, dosť smutné, ak ty s prsiami svojej partnerky nič nerobíš. to ti nepomôže ani ten tvoj nadpriemerný penis

Gagi

whee_ee - takže všetko v pohode napokon ..
tak som si to predstavoval , proste váš názor , moja prípadná otázka na názor a vaša prípadná odpoveď :)
vážne som tu nikoho nechcel za to ísť obesiť alebo čo :D

whee_ee

To som písala ešte predtým ako si prispel ostatné príspevky venované mne, tak preto asi dochádza k nejakým nedorozumeniam, tak preto som potom dopísala, že dík za vysvetlenie :)

Gagi

whee_ee - ale keď vám to lezie na nervy , tak už som ticho :) ale proste , vonku je zima a prší , tak nemám čo robiť :/

Gagi

whee_ee - proste , vy ste na to povedali svoj názor , tak mám k tomu ďalšie otázky :) na nikoho som nenadával ani nič...