Výtoky a ureaplazma - ďakujem Vám!

Príspevok v téme: Výtoky a ureaplazma - ďakujem Vám!
Konečne

Päť rokov som sa trápila s výtokmi a pred tromi rokmi sa k tej hrôze pridružila ešte aj ureaplazma. Nasledovali jedny antibiotiká za druhými, ale bez úspechu. Potom som na tomto fóre alebo na Porade, nepamätám sa už presne kde, natrafila na informáciu, že by mi mohla s mojimi problémami pomôcť liečba v jednom konkrétnom centre. Bola som veľmi skeptická, ale vyskúšala som. Liečba trvala pár mesiacov. Dnes som si bola u lekára pre konečné výsledky. Som zdravá!!! A som šťastná. Konečne bez pálenia, svrbenia, výtokov a nebezpečnej ureaplazmy. Lekár sa chválil, ako mi pomohol, ale ja som jeho lieky vôbec neužívala. Veď tie prvé mi nijako nepomohli. Ale nepovedala som mu to, načo, pre mňa je dôležité, že som zdravá. Týmto sa chcem poďakovať človeku, ktorý ma na to centrum upozornil. Nebudem tu písať kto ma liečil a kam som chodila. Oni určite reklamu nepotrebujú a niekto by si to mohol ešte zle vysvetliť. Píšem sem teraz hlavne preto, že si uvedomujem, ako je dobre, že si ľudia vymieňajú skúsenosti a radia jeden druhému. Nebyť takýchto diskusných fór, ani ja by som sa nebola dozvedela kam ísť a dnes by som bola možno ešte stále chorá. Je fajn, že aj stránky ako je Zdravie a Porada umožňujú takúto výmenu informácií. Ďakujem všetkým, ktorí mi v tom pomohli.

konvalinka82

Zdravim,
mam podobne problemy. Nemohla by som vas kontaktovat ohladne toho centra, v ktorom vas preliecili?

dakujem

pipa.pipa

no aj ja som si nasla kontakt na dobru liecbu vytokov tu na tomto zdravi. ale uz sa mi stalo aj to ze napr. predtym som nasla odporucanie na jedneho liecitela a ten mi nepomohol. vzdy to skratka nemusi vyjst.