Názor na tento typ stravovania

Príspevok v téme: Názor na tento typ stravovania
Ivka 000

Ahojte, rada by som poznala názor ľudí (nezaujatých). Zatiaľ som počula len názory mojích rodičov a tak sa chcem opýtať,či naozaj robím tak veľkú chybu v mojom stravovaní. Prestala som jesť mäso(nechutí mi, nemám potreby ho vôbec jesť a aj kvôli tomu aby mi to trocha ubralo kilá),nahradila som to sójovým mäsom, prestala som piť mlieko, jesť mliečne výrobky, tieto som zasa nahradila sôjovým mliekom. Nepijem nič okrem vody a aj kácu odmietam, denne vypijem aj 3 litre zeleného čaju. Naposledy jem o 12 poobede, potom aj keď mám občas chuť, len dačo zobnem(oriešky, hrozienka...). Takto to trvá 6 dní v týždni ale vždy jeden deň zjem to na čo mám chuť a je mi fajn :-) Mama mi tvrdí že to nie je správne, ale ja si myslím že kedže mám 19 rokov, už k vývoju nepotrebujem mäso a mlieko(nahrádzam aj vitamínmi). Čo si o tom myslíte vy?

lost

No ja by som si to nevedel predstavit, ze by som tak dlho nejedol :)

Ale ako ja nie som odbornik, len zo zvedavosti som sa opytal :))

I ked ja som zas opacny exxtrem a radsej nepisem co prave robim :(

Ivka 000

Nie, dobre som to napísala, o 12 poobede jem naposledy (väčšinou). Zo začiatku to bolo ťažké, ale teraz ani veľmi nepociťujem hlad a dokážem to vydržať a sama to nechápem. Zdá sa to asi choré...

lost

Cize rozumiem sprsavne ak jed naposledo rano o dvanastej? teda "obed" je posledny chod? a potom si 18 hodin bez jedla ?

alebo malo tam byt o 18:00 naposledy? :)