Priatelova ex a ich dieta

Príspevok v téme: Priatelova ex a ich dieta
timea1987

Ahojte, viete mi poradit, ako mam zvladnut nasledovnu situaciu? s priatelom sme uz vyse tri roky spolu. ma 5 rocnu dcerku.. ked sm esa dali dokopy uz bol s byvalou rozideny vyse roka.. dieta si striedaju po tyzdni. pokial mala dva roky chlapov... tak sa to ako tak dalo vydrzat.. aj ked stale som bola piipp a piip a piiip.. ale odkedy je sama.. tak silou mocou tlaci na malu, ze ma ockovi hovorit, ze chce aby boli oni dvaja spolu a ze oni traja su rodina, ze ja nie... keby nebolo mna mohli by byt spolu.. ze ja od nich neskor odidem a zostanu sami.. my to malej vysvetlime ako a co, ze budeme mat s tatkom babatko jej sestricku alebo braceka. a ze mamina s tatinom si nerozumeli, tak odisli od seba.. ale je to fakt napor na psychiku, nebavi ma pocuvat tie idiotiny od nej.. my sa s priatelom nehadame, ale ked riesime toto, tak som strasne podrazdena a nasrana.. dakedy ma to uz fakt nrbavi...ta osoba uz na mna niekolko krat verbalne na ulici zautocila nadavala a vrieskala.. to si nevsimam, ale co sa tyka malej tak to ma velmi mrzi

elsa5.5

timea ťažká situácia má len 5 rokov a chce mať rodičov pri sebe on to musí riešiť aj s tou ženou bývalou až sú rozvedení tá si zmyslela že ho chce naspäť tak ide cez dieťa on to musí riešiť...

timea1987

Ahoj Elca,
ved to.. pokial bude malinka mat tych dvanast... ja si hovorim, ze si to nebudem vsimat a predycham to, ale ja sa vacsinou preto rozplacem
.. priatel jej jasne povedal, ze s nou nikdy nebud, tak preto to skusa cez malu.. a ja mam uz teraz zvieranie zaludka s cim novym.. alebo aj starym pride malinka od matky..

dakujem ti, ze si mi odpisala

elca

dieta taketo veci pochopi asi az po puberte,
do vtedy sa radi hadaju aj vlastne deti

a byvalka neda pokoj,az ked si nenajde ineho,teraz nema nikoho a tvoj partner je lahky ciel

neviem ti pomoct,snad len tym ze si precitam tvoj pribeh a snahou pochopit ta