antisa-Minerva :)

Príspevok v téme: antisa-Minerva :)
miauu

ahojte, chcem sa spytat, s antisou nemam ziadne predchadzajuce skusenosti a radsej sa spytam :)

treba ju brat presne na cas? myslim ako na minuty alebo len povedzme zhruba o tej siedmej, staci to tak? zaskodi ked to zoberiem napr o pol hodku skor/neskor?

a ci je pravda (ak som ju brali v 5ty den cyklu) ze uz chrani po tyzdni brania.

ďakujem :)

dvfuhdf

Ano, chrani...a je to preto lebo tvoje telo sa pocas 7 dnovej prestavky od uzivania pripravuje a teda aj je v menstruacnom cykle...vtedy to funguje inak ako pocas normalneho uzivania tabliet...

miauu

dobry vecer,

chrani minerva aj pocas 7dnovej prestavky kedy sa nic neberie??

pride mi to trosku zvlastne ze ked sa jedna tabletka vynecha moze byt problem a ked sa vynecha 7, nic sa nedeje? to nevadi?

miauu

este taka otazka, nevadia lieky na alergiu? pozerala som pribalove letaky k tomu ale velmi sa to tam nejak nespomina..

odpovedam

presne na minutu nemusis.. tolerancia je 12 hodin, ale jasne, ze najspravnejsie je brat tabletku kazdy den v rovnaky cas....

to, na co sa pytas, mas vysvetlene v pribalovom letaku.. prestuduj si ten. A este nieco - ak ta bude bolievat hlava, okamzite kontaktuj gynekologa a musis to vysadit... pri antikoncepcii je to mimoriadne nebezpecne...