Schudla som 11 kg za šesť týždňov.

Príspevok v téme: Schudla som 11 kg za šesť týždňov.
zuzanka65

Môj problém je, že nemám odvtedy menzes. Viem, že je to kôli tomu, že som schudla rýchlo, vlastne aj nechtiac, mala som obrovský stres z odhalenia nevery manžela a rozchodu, nejedla som a veľmi málo som spala. Baby, ktoré ste rýchlo schudli, napíšte, prosím, či sa vám menštruácia po čase vrátila a čo ste pre to urobili. Pribrať nechcem.

zuzanka65

Ďakujem za odpovede, mne anorexia nehrozí, mala som predtým 78 kg, teraz mám 67. Na tom všetkom negatívnom, čo sa za posledných 7 týždňov stalo, je to schidnutie jediné pozitívum. Ozaj som nemohla nič dať do úst, len jogurt, banán, jablko, ovsené vločky, len aby som neodpadla a mohla normálne robiť v práci. Teraz som už týždeň neschudla, dnes som jedla úplne normálne, síce malé porcie, ale už pár dní pociťujem aj hlad, čo je dobré. 28. 6. mám rozvod, tak dúfam, že keď bude po tom, tak sa aj menzes vráti do normálu. Bol to riadny stres doteraz, ale už je to lepšie. Ešte mám také návaly plaču občas, keď si na niečo pekné spomeniem, ale asi to je normálne, inak už som s tým vyrovnaná. Bol to pre mňa šok, nič som netušila a ten starý .... si našiel frajerku a vraj je so mnou 10 rokov nešťastý :-) Ale to je už do inej témy... Takže pohodička, dobre počkám, nebudem hneď utekať na gyn.
Vo februári som spont. potratila, v máji som bola na kontrole, tehotnosť to na 100% nie je.
Inak moje staronové telo sa mi veľmi páči, už sa za mnou aj cudzí chlapi obzerajú, predtým som si to vôbec nevšimla, ani ma to nezaujímalo. Všetko zlé je na niečo dobré, tak hurá, nový život :-)

zuzu 123

silvus28: to,že sa niekto s niekym rozide a mal ho velmi rad,potom prestane pravidlene jest lebo sa trapi,to neni anorexia!!
zuzanka65:musis sa dostat do pohodicky,proste no stres!Tiez som mala obdobie "blbec"a menzes si robil co chcel,je to len stresom a hlavne u teba tak rychlo schudnut,to neni zdrave!Normalne sa 11kg dava dole za 4 mesiace!A ked nechces pribrat tak zacni cvicit,ale mala by si zacat normalne jest aby sa ti vratil menzes!A hlavne sebelasku ,zuzanka :o)) Je to len tym,ze si prestala pravidelne a normalne jest,vrat sa k tomu a menzes sa vrati tiez :o))

silvus28

zuzanka65, no mne to už zaváňa anorexiou, teda nie preto že si schudla, to sa stane hocikomu a zvľášť keď má také stresy ako Ty, ale skôr preto že už nechceš pribrať...no možno si to len namýšľam keďže aj ja sama mám PPP...koľko máš teraz kíl a výšku?

[zruseny1]

zuzka- u mňa tak isto, nechcene chudnem kvôli stresu, nejem a málo spím, tiež pozorujem, že menzes je zatiaľ v nedohľadne...
v našom prípade je to tým stresom...dúfam!
musíme sa dostať do pohodičky, do normálu a začať papať, ibaže mne nič hrdlom neprejde
btw. to s tým manželom ma mrzí :-/