priatel..rodicia

Príspevok v téme: priatel..rodicia
sisi123

zdravim vas...ocitla som sa v hroznej situacii:( chodim na vs do ineho mesta a tam som si nasla priatela, sme spolu cca polroka lenze teraz budu prazdniny a ja som si v tom meste nasla ubytovanie aj brigadu co by mi financne aj celkom vychadzalo..lenze rodicia s tym nesuhlasia..uz som sa ich snazila vselijako presvedcit, aj rozumne lenze s nimi nie je normalna rec..a to mam 22 rokov a stale mi rozkazuju ako malemu decku..ide o to, ze s priatelom sa pravdepodobne potom rozideme lebo vidiet sa raz do tyzdna na par hodin..kedze ani nechcu aby som unho prespala asi nema velky vyznam...najlepsie na tom je ze mam o tyzden statnice a posledne na co myslim je teraz ucenie..proti rodicom ist nemozem kedze ma este zivia...citim sa strasne zufalo, co by vam v takej chvili pomohlo..vdaka

sisi123

vdaka za reakcie...oni tvrdia, ze nezarobim tolko kolko by som tam minula..lenze to je len vyhovorka ktorej sa drzia, aby nieco mali..lost som si vedoma toho, ze toto este nie je ani skutocny problem..viem ze sa to da aj tak ze by sme boli spolu fakt len par hodin mozno cely den do tyzdna, ale je tu leto cas oddychu, relaxu a ja sa budem trapit ze nemozme byt spolu ako dvaja dospeli ludia..ide mi skor o princip...teraz cez tyzden pride ku nam priatel na jeden den aspon aby ho trocha spoznali lenze tym sa isto nic nezmeni...keby som k nemu mohla ist aspon tak na tri dni do tyzdna aj to by bolo super..uz sa neviem dockat septembra, kedy odtial zase odidem

lost

na druhu stranu, ten vas vztah ani nie je vztah, ked takto kratku skusku neobstoji :(
to fakt par tyzdnov do tyzdna nestaci?
co maju hovorit ludia, kde jeden musi odist do zahranicia na 4 mesiace? ;)

len tato vec mi bila do oci :P

system

je to tvoj zivot, ja napriklad sa uz cudujem takym veciam ako ty pises. to ti chcu do 30 tky diktovat co smies a co nie ? mas 22 rokov, bud si to uz konecne uvedomia alebo nie. to ze byvas pod ich strechou no a ? ved hanbu im nerobis, nerobis nic zle, dokonca teraz skor byvas na intraku ako doma tak co im vadi ? ze budu mat od teba pokoj ? Ja ked niekde chcem ist na brigadu a pod. nasi mi povedia svoj nazor ze to by nerobili a pod. ale ked poviem ze idem tak idem. Nebudem im sediet na kolene a zobrat od nich peniaze na pivo. to by sa nepacilo ani im. ak si si nasla brigadu a mas ubytko tak co im vadi? proste neprides domov budes byvat tam a je to. ak sa im to nebude pacit prispej im nejake drobne na najom ak im ide o peniaze. lebo ak sa snimi neda dohodnut normalne tak nema vyznam sa snimi hadat. proste sprav ako uznas za vhodne ty, ale nedovol aby ti riadili zivot do nekonecna ;)