Ucinky hlohu tikntury

druzstevnik

zdrawim chcem sa opytat beriem hloh 3g denne myslite ze dlhodobim uzivanim si moze na to telo zvyknut? Alebo sa moze brat stale?

assila

Podla mna hloh mozes uzivat, je to predsa len bylinka a az tak tie zily asi nerozsiri. Ale RNG by vedel isto poradit lepsie

Stanley20

Prepac, zle som sa vyjadril.Myslel som, ci to odporucas vo forme tabletiek alebo radsej ziskat z potravin. Kazdopadne dakujem. A prepac, ze ta obtazujem, ale este by som sa chcel opytat, ci mam pokracovat v uzivani toho hlohu spolu so vsetkymi tymi antioxidantami a bioflav. Bo ten tlak mi tak kolise a ked je vyssi, tak to tlaci na tie zily. Len sa bojim, aby mi ten hloh tie povrchove zily nerozsiroval. Dakujem za radu! :)

Stanley20

A to normalne v lekarni mam kupit vo forme kapsul alebo myslis uzivat vo forme potravin?Dakujem. Tie zily su take napnute, vystupuju na povrch, napr. na tom bruchu a teraz v teple je to este horsie :(

RNG

Mnohe antioxidanty spruznuju cievy, najznamejsie specificky na krcove zily je escin z pagastanu konskeho, ale spomeniem tu aj vinpocetine, huperzine,a proantokyanidy z hroznovych semienok(grape seed extract), co je silny a lacny antioxidant, predava sa v davkach az do 300 mg PAC na kapsulu.

Stanley20

RNG a este by som sa chcel opytat, aky mas nazor na pagastan (uzivany vo forme tinktury)Myslis, ze moze pomoct tym zilam, aby sa "vcucli" spat do povodneho stavu? Kedze su to zily zvyraznene zo stresu a tlaku. Dakujem za tvoj nazor!

RNG

Najma jod, toho mame dnes hrozne malo v tele. Pozri cez Google.sk zadanim slov rng, jod kde som uviedol nejake literatury na informacie okolo jodu. Samozrejme pomoze brat aj rozne stopove mineraly ako selen, zinok a rozne cistiace enzymi.

sweater

RNG okrem toho lecitinu, co este odpurucas uzivat, take zakladne latky, na posilnenie a ocistenie organizmu? Vdaka