Intimny problemik

Príspevok v téme: Intimny problemik
Marleena

Ahojte, mam taky neprijemny intimny problemik, totiz vyrazne sa potim na intimnych miestach a je to citit..
Hygienu samozrejme dodrziavam, pouzivam bavlnene nohavicky, ale vzdy su pocas dna vlhke az mokre, samozrejme nie od vzrusenia, ale od potu..
Intimky vec este zhorsuju, vyskusala som vselijake intimne gely, zadnu infekciu nemam, po gynekologickej stranke vsetko OK, ale stale sa potim. Niekedy mam mokre nielen nohavicky, ale aj normalne nohavice medzi nohami, ide ma z toho porazit. V autobuse musim mat nohy stlacene k sebe, aby to nebolo citit okolo mna. Ak mate nejaky napad, co s tym, napiste, plííííís..

ja778

ja ti poradim. ja som sa potila pod pazuchami a pomohol mi obycajny detsky puder. hned po sprche si napudrujem podpazusie a potom podla potreby este par krat za den. je to uplne jednoduche a ucinne:) vela stastia.

o5dvanast

ty si zrejme tmavý typ, že? ak máš problém s potením, mala by si navštíviť endokrinológa. Ono to je možno aj začarovaný kruh, stresuješ sa lebo sa potíš, potíš sa preto lebo si v strese.

Katka87

Holenie s tym nema nic spolocne. Neviem co ti poradit, skus sa poradit s nejakym lekarom. Ked sa niekto extremne poti, da sa mu pichnut botox, ale neviem ci je to dobre do intimnych partii... asi by som to neriskovala. Pocuj, a nemas obezitu? Vtedy sa clovek ovela viac poti a aj je viac citit. Tak vtedy by pomohlo proste zhodit.

Marleena

No sukne sa vsade nedaju a nemam ich moc rada, aj ked zopar ich mam..ja by som radsej nejaku radu potrebovala, ako tomu zamedzit.

Marleena

Ale coby, ziadne rifle, klasicke platenne letne nohavice, vsak by som sa uvarila. Ja tym potenim trpim uz roky, ale uz mi to tak strasne lezie na nervy, hlavne ten pach, pretoze to citit ako pri vzruseni pred sexom..

Marleena

Samozrejme bavlnene, uplne stihla nie som, ale tucna urcite nie, skor taka zaoblena..
Aj utierky na intimnu hygienu pouzivam, ale citit to stale.
Vy mate mokre vrchne nohavice medzi nohami, ked sa vyzleciete?