Ako dievca zisti ci ju chlapec miluje naozaj alebo nie?

Príspevok v téme: Ako dievca zisti ci ju chlapec miluje naozaj alebo nie?
karma

ahojte asi ma uz poznate pisem sem dost casto som Karma a mam prvy skutocne vaznejsi vztah (uz to bude rok) a som dost zmätena pretoze ako uz asi viete nemam ukazkoveho priatela....je sebecky, vypisuje si s inymi babami nepekne veci, je vybusny, tvrdohlavy, netolerantny, rozmaznany a podobne no nepriek vsetkemu ho milujem a hoci viem ze ma tento moj vztah s nim asi bude este stat vela bolesti aj vdaka tej jeho povahe som ochotna dat mu este sancu a prave preto sa na vas obraciam prosim vas pomozte mi.....neviem preco ale nieco ma nuti pochybovat ci ma skutocne miluje a preto vam dnes vecer pisem a pytam sa

ako dievca zisti ci ju chlapec miluje naozaj alebo nie??

viem ze to bude mozno pre niektorych hlupa otazka ale nikto to nema skutocne napisane na cele ze niekoho miluje a podobe a myslim si ze sa asi kazdy z vas kto toto cita sklamal v laske a preto by som uvitala keby mi na moju otazku napisete vase nazory bez nejakych poznamok na moj vek alebo naivitu ci podobne ked si s takymto niecim neviem dat rady dakujem za vase reakcie a pomoc

moc si to vazim

KARMA

xxxxxxxxxxxx

musis byt moc zufala ked udrzujes silou mocou takyto vztah v ktorom niesi spokojna, nechces si pripustit ze by si mohla zazit ozajsnu lasku s muzom ktory bude k tebe pozorny, mily, nesebecky...teda s takymi privlastkami ktore u tvojho chybaju. podla mna co zazivas nieje ani tak milovanie tej druhej osoby skor udrziavanie vztahu aby si niekoho mala, klames samu seba. ale hold ak ti to vyhovuje...vela stastia.

inak ako viem ze ma moj partner miluje? tym ako sa ku mne sprava, ako sa na mna pozera, ako sa somnou miluje, ako ma bozkava, ako ma hladi... ako sa somnou rozprava, ze sa o mna boji ked niekam idem, ze sa o mna zaujima ako sa citim...z toho vsetkeho to viem, proste to citim a ani mi nemusi nic povedat.

Jefitto

Každý človek by mal mať určené niečo ako hranice, dokedy bude svojmu partnerovi takéto flirty tolerovať. U mňa je tento filter nulový. Keď som bol napríklad s mojou bývalou, žiadne iné ženy ma nezaujimali. Samozrejme, mal som kamaratky, s ktorými som kedy-tedy chodil vonka, ale určite by som im nevypisoval veci. A vtedy keby ku mne prišla aj hola pamela anderson, neinteresovalo by ma to!

Kimberlly

Som zaľúbená do jedného chalana! On je zlatý, vtipný,... Smejeme sa spolu atď! Ale furt do mňa zapŕda, provokuje ma, ale neuráže ma, len tak zo sradny!! No a keď niečo hovorím a hlavne pre všetkými tak sa na mňa tak krásne pozerá a usmieva sa na mňa!! :) Neviem či ma neznáša alebo ma má rád alebo neviem čo!! ):
Prosím odpíšte mi

Sofia...

Mam takeho spoluziaka co sa na mna stale pozera, dakedy mi robi miernwjsie nervy a inokedy fajn. Vacsinou ked sa ozpravame tak ma miernejsie vypnutu hrud. Neviem ci ma miluje ale ostatne kamosky mi hovoria ze je do mna. Chcela by som to vesiet preto potrebujem pomoc. Prosim odpiste mi.

martina0222

"je vybusny, tvrdohlavy, netolerantny, rozmaznany a podobne" - tak to je skoro každý chlap. To že si vypisuje nepekné veci s inými babami, môžeš to trochu upresniť? Zameraj sa na to, že či to robí s nejakým nutkaním podviezť ťa, alebo sú to s len uštipačné reči k starým kamarátkam, ktoré síce nie sú príjemné a na tvoje želanie by mal prestať, ale úplne nevinné. Nech je už taký, či onaký, je nedokonalý, ale miluješ ho a nie si si istá jeho láskou, jedinú radu ti môžem dať, nič mu nehovor, nechaj ho zájsť tam, kde chce zájsť a tak zistíš, či ťa miluje, alebo nie. Akonáhle spraví/ napíše niečo neakceptovatelné, pusti ho k vode a ak ťa miluje, nechaj ho, aby si ťa získal nas5.

gimik

Ak by ste mi vedeli poradiť za lubim chlapca ale neviem ci aj on mna doli sme us spolu par krat. chova sa kumne ako ziadni ini ale musim to vediet on mi nepovie na rovinu to co chcem od neho pocut ale ked ma stretne tak vzdi po sebe kukame ale niekedi sa aj rospravame tak co je to láska alebo si to myslým iba ja :D

Gagi

Karma - nechcem ti zle , ale to co si vymenovala co ti vsetko robi , je podla mna dost fail.
to je tak predimenzovane ze to je vazne uz prilis.
nebudem vysvetlovat preco je to zle , ale zistis to casom :) ked ho to neprejde , tak sa teda mas na co tesit...

kolonia

on sa takto k tebe sprava a ty mu to dovolis?? chlapa musis vychovavat od zaciatku vztahu.. potom uz bude neskoro. ako sa hovori "stareho psa novym kuskom nenaucis"
a ci ta lubi? bud ta lubi, ale je to hlupak alebo ta nelubi

Excita

Ak si uz teraz vypisuje nepekne veci s inymi babami, ruky prec od neho.
Nebudem ti to vysvetlovat, proste je jedno, co ine pre teba urobi, toto nie je normalne.
Citala som tvoj prispevok, ze ta pozna cela jeho rodina, prikryva ta, ked spite atd. :)
Nechcem byt kruta, ale TOTO by mal pre zenu robit kazdy chlap, ktoremu na tej zene zalezi. Tie veci, o ktorych ty pises, nie su ziadne specialne skutky, ktore by svedcili o tom, ze ta tak neskutocne miluje.
Urcite ta ma rad, to nepochybne, ale ja z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze chlap, ktory sa nestiti pisat si s inymi kadejake hluposti, sa nikdy nezmeni, ba co viac - len k horsiemu.
Ak sa nechces trapit cely zivot - pust ho k vode... casom to sama pochopis..:)