kuzla na ziskanie penazi

Príspevok v téme: kuzla na ziskanie penazi
Pralinka967

Skor ako mi niekto napise ze to nepatri ku zdraviu tak tuto temu som dala do kategorie ktora nesuvisi zo zdravim. :D :D

Chcela by som len vediet či ma niekto skusenosti s kuzlami na ziskanie penazi, nech nikto nekomentuje ze sa pytam blbosti....
Počula som ze funguju, ale zase sa bojim toho ze ak by to kuzlo nejake peniaze aj privolalo čo neviem či je realne tak potom moze nastať opak..
neviem čo si mam o tom mysliet.
Dakujem

lost

sakra pravda to je :D

skusil som si stavit za 2,50eura a vyhral som nieco, potom som skusil za 25eur a prehral som :D potom hned za 2,50 eura a vyhral som :D 5 nasobok - cize pri 25eur by to bolo prijemnejsie, ale tak nemal som stastie na velkej stavke :D

proste neviem neviem, ale mne sa za naozaj vela hier nepodarilo vyhrat velky nasobok za velku stavku, mozno ma ta3 fakt pravdu :) i ked ako chladny matematik (v hre to musis mat) tomu nejak nemozem uverit :D

lost

ta3 ma pravdu :)

netlac na stastie, v hazarde to nejde... tma plati asi toto:
(z mojej skusnoesti)
ked chces vyhrat a stavkujes za vela, vyhras - ale malo (tj 2-3 nasobok len)
ale ked necakas vyhru a hras za malo, vyhras vela (napr 500-1000nasobok)

no aspon mne nikdy neprisla vyhra ked som hraval za vela, vtedy by ma 1000nasobok posunul "za vodu" :D

neviem ci je to naozaj "karma" alebo co, alebo len "kruta a chladna matematika"

ale poznam ludi co vyhrali "vela" na prvy krat co stavili "vela" (tj, vyhrali napr $20000 no ale predtym nieco prehrali/vyhrali, cize to sa asi neda pocitat ako nejaka vyhra)

ta3

System
tak ja Ti tu vyhru naozaj uprimne prajem, lebo vyzeras, ze by si si ju zasluzil, ze nie si sebecky, blahozelam, ze si dokazal prestat fajcit, naozaj to svedci o Tvojej vnutornej sile, ja som sa o to iba pokusala, prestala som az pomocou tabletiek, tak skusaj stastie, ale neinvestuj do toho vela, ked nevyhras, mrzelo by Ta to, ak mas vyhrat, vyhras aj na jednom stlpci, ja som vtedy vyplnila iba jeden stlpec a vyhrala som

lost

system,

zmenis sa :)
to ti mozem garantovat tiez.
kazdy sa zmeni (uz len to, ze budes davat na charitu je zmena :D atd, ale inak som to myslel, je to na dlho velmi)

charita ?
zbytocnost..

radsej postavit skolu (naucit ich lovit a nie dat im jest)

mas extremne podobne myslienky, no ja som nad tym zopar casu uvazoval, neda sa to... neda

nechcem ti ale pokazit den, resp. noc, alebo sen.. tak som uz ticho.. prides na to... (tym netvrdim ze snivas o nemoznom) ale ak chces o tom pokecat, tak daj vediet :P

lost

system

ver mi ze peniaze, ziadne peniaze ti zdravie nenahradia :)
to ti moze mgarantovat ;)

ale uplne, uplne vazne, ak by som vyzdravel (nie ze by som bol na tom tak zle so zdravym, alebo tak dobre s peniazmi), ale vsetko co mam by som bez rozmyslenia a mihnutia oka dal za to zdravie. aj moje KNOW HOW !! a to je naozaj VSETKO ;)

a to chodim, skacem, rozmyslam, pocuvam, rozpravam, jem, pijem, zijem ako "bezny" len som mierne obmedzeny v zivote vdaka "(ne)zdiaviu"

system

ta3:

tak to samozrejme ze zdravie je zaklad. ale podla mna sa to neda porovnavat s peniazmi, je to nieco ine, to je nieco ako keby si si mal vybrat ci chces mat len nohy alebo len ruky. proste k zivotu potrebujes aj zdravie aj peniaze. kto vie aky to ma suvis s tvojou chorobou nemusi to byt dan za vyhru, moze to byt aj pomoc aby si mala na liecenie a veci spojene s tym. :) treba to brat pozitivne. ja si strasne prajem vyhrat vela penazi, alebo nejako zbohatnut a ukazat vsetkym ale hlavne sebe samemu ze sa nezmenim :) ono clovek nikdy nevie co to snim spravi ale ja si myslim ze mam silne sebavedomie a ze by som to dokazal. ked som dokazal prestat fajcit v 18. tke a uz 2 roky som nemal ani jedinu cigaretu, no schvalne kolko ludi sa o to pokusaju cely zivot? a prehovorit mladeho cloveka aby prestal... a ja som to dokazal :))) chcel by som prispievat na charity, robit ludom radost a pomahat. urcite nie kazdemu to sa neda ale aspon niekolkym. Nevravim ze sebe by som nekupil nic. Alebo ze vsetko by som rozdal ale tak narpiklad nakupil by som byty a ponukal do prenajmu mladym parom s minimalnym ziskom, zalozil nejake vecsie firmy v meste aby ludia mali pracu a podobne :)

ta3

a System, peniaze spravidla kazia charakter, ale su aj vynimky, kedy si clovek uchova svoj charakter a svoju tvar aj ked ma miliardy, inak som velmi skromny clovek, ale teraz neskromne poviem, ze ja k tej vynimke patrim :-))

ta3

System
nie, nie som milionarka a ani by som nou nechcela byt, lebo az vtedy, ked som odnasala z posty diplomatku natrieskanu bankovkami, ze som mala pocit, ze som prave vykradla banku a az vtedy, ked som bola vazne chora som zistila, co su prave hodnoty v zivote cloveka, vyhrala som pred cca 25 rokmi, vtedy to bolo sice iba 300 000, ale na tu dobu to bola pekna kopa penazi a aj v dnesnej dobe by to bolo podstatne viac, ale Ti mozem povedat, ze mi to nijakym sposobom nevylepsilo moje zle manzelstvo napriklad, a aky to bol pocit? tah sportky som sledovala v priamom prenose, no a ked sedi vsetkych sest cisiel, to je take neuveritelne, ze musis kontrolovat znovu a znovu, ci nahodou to nie je iba nejaky sen, no je to skvely pocit, priala by som to zazit kazdemu, vtedy pri mne najblizsie bol moj trojrocny syn, ktoreho som schytila do narucia a zacala som sa s nim tocit a hovorit mu, ze sme bohati, je pravda, ze sa mi trochu lahsie dychalo, v ten moment, ked som vyhrala som stastna bola, ale o nejakom trvalejsom stasti nemozem hovorit vobec

system

ta3 : ak si vyhrala tolko prachov tak este stale ich musis mat nie ? :P wow si milionarka ? :D nepoznam ziadneho milionara aky to je pocit ? z prispevku mi prides uplne vpohode, a vraj prachy menia charakter, ja tomu neverim, podla mna ak ma clovek pevny charakter tak ho nezmenia ani miliardy. :)

ta3

neviem ci take kuzla existuju, skus radsej sportku, ale moja skusenost vravi, ze za vsetko sa plati, ja som vyhrala prvu cenu na sportke vcetne bonusu, ale hned o pol roka som platila z toho dan, ochorela som na rakovinu, mozno to spolu nesuviselo, ale ja som to citila ako dan, ktoru som platila za uspech a tak je to aj s bohatymi ludmi, maloktori z nich su naozaj stastni, necistym sposobom nadobudnute prachy sa tiez musia splacat roznym strachom, najvacsim bohatstvom su aj tak zdravie a laska, takze radsej o to sa treba snazit