Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie, prevencia

Príspevok v téme: Strie, prevencia
potrhanakoza

dobry den, som muz :D a posilujem zo par rokov. robia sa mi strie, do teraz mi to nevadilo a uz mam si pol centimetra hrubu striu aj na bicepsy a na slnku to neni vobec pekne. chcel by som sa poradit o nejakych kvalitnych pripravkoch na zjemnenie ich viditelnosti a prevenciu.
dakujem za pomoc

Iwii

na prevenciu proti striám je ideálny 100% čistý za studena lisovaný sladký mandľový olej. Natierala som si ním bruško počas tehotenstva a nevznikli mi žiadne strie. Pokožka bola a je po pôrode elastická a perfektne jemná.

sibeti

ahoj,aj moj priatel to ma,ale uz je bohuzial neskoro,to su jednoducho jazvy roztrhnutej koze.jedine co mozes,je vyvarovat sa dalsich,a kup si v lekarni/zdr.pomockach Elasti-Q krem Exclusive,to je uz na existujuce strie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.