expriatelka

Príspevok v téme: expriatelka
asak

Ahoj chcel by som poradit,uz je to vise pol roka co nie som spolu s mojou expriatelkou, problem je vtom ze ju stale velmy lubim a myslim casto nanu viem ze to uz nezmenim aby sa vratila kumne ale trapi ma jedna vec ze akym smerom sa ubera po rozchode ani by ma netrapila len viem ze ma dobre srdiecko,bola mi verna a tak sikovna super dievca len strasne tvrdohlava dovod bol vtom ze sme sa rozisly bo sme sa casto hadali koly blbostiam bola odomna mladsia o 5 rokov este ked bola somnov som ju dokazal usmernit viem ze vela veci pochopi casom bo je este mlada pochopi ze som jej nechcel nikdy zle ze vsetko co som robil bolo za umyslom aby sme sa maly dobre rokmi to uvidi,len vidim ako sa meni zacala fajcit,diskoteky,alkohol,co zarobi to minie na hluposti pritom nema stalu robotu je zivnostnicka musi odvody platit niekedy nezarobi poriadne nato aby vyplatila aj tie este dotoho si chce kupit auto nerozmysla co bude zajtra,partiu tiez nema poriadnu rodicia ju neusmernia tym to je jedno uplne,a dotoho je este psychicky nie najlepsie natom,nechem aby zle dopadla frajera nema ziadneho a este ked si najde nejakeho neporiandeho tak koniec,zalezi mi nanej lebo viem ze je dobre dievca len velky vpliv tam robi vychova rodicov mna neche uz pocuvat co mam urobit poradte:((

tpch

asak, ak ty pochadzas zo zahranicia, tak je som kralovna slnecnej sustavy. Mas pravopis ako laznik z pomocnej skoly.
Nastastie ti dala kopacky, urobila dobre.

lienocka2808

Je pekne, ze ti zalezi aj po rozchode na svojej byvalej, ale podla toho co si napisal o tvoju pomoc vobec nestoji a to treba respektovat a nevnucovat sa.
Proste neries s kym kam chodi, co robi, lebo takto sa od nej citovo nikdy neodputas. Ine by bolo keby s tebou komunikovat chcela. Ale nechce tak sa s tym zmier. Bohuzial nikomu nemozno nutit svoju pomoc, aj ked je to myslene asi dobre.

asak

Skoda sa aj rozculovat tpch viac som dokazal nez ty s celou tvojou rodinou ty primitiv,nepochadzam zo slovenska tak som sa to nemal kde naucit imbecil,ani nevies co bolo dovod rozchodu tak tu nemudruj chcel by som vidiet polovicu z vas ako sa spravate ku svojmu partnerovi neviem podla coho posudzujete ze som sa knej spraval ze som ju kritizoval a komandoval viem ako sa sprava k zene neni som debil clovek chce posranu radu aby neurobil blbost a asi sa robite natom ked niekoho mozete dobre dodrbat ako pomoct,

jajka001_

tiez si myslim ze proste len chce pomoct lebo mu na nej zalezi a nevie ako, chcel sa poradit. nemam pocit ze by ju komandoval alebo bol agresivny na nu tak sa nemusite navazat, mozno je naivny a mozno otravny ale je to milsie ako vacsina ktora ma vsetko na haku.
asak, ona ma svoju hlavu, tak si musi poradit sama, snad vie co robi a ak robi zle, pride na to, zbytocne jej budes nieco rozpravat ak o to nema zaujem