expriatelka

Príspevok v téme: expriatelka
asak

Ahoj chcel by som poradit,uz je to vise pol roka co nie som spolu s mojou expriatelkou, problem je vtom ze ju stale velmy lubim a myslim casto nanu viem ze to uz nezmenim aby sa vratila kumne ale trapi ma jedna vec ze akym smerom sa ubera po rozchode ani by ma netrapila len viem ze ma dobre srdiecko,bola mi verna a tak sikovna super dievca len strasne tvrdohlava dovod bol vtom ze sme sa rozisly bo sme sa casto hadali koly blbostiam bola odomna mladsia o 5 rokov este ked bola somnov som ju dokazal usmernit viem ze vela veci pochopi casom bo je este mlada pochopi ze som jej nechcel nikdy zle ze vsetko co som robil bolo za umyslom aby sme sa maly dobre rokmi to uvidi,len vidim ako sa meni zacala fajcit,diskoteky,alkohol,co zarobi to minie na hluposti pritom nema stalu robotu je zivnostnicka musi odvody platit niekedy nezarobi poriadne nato aby vyplatila aj tie este dotoho si chce kupit auto nerozmysla co bude zajtra,partiu tiez nema poriadnu rodicia ju neusmernia tym to je jedno uplne,a dotoho je este psychicky nie najlepsie natom,nechem aby zle dopadla frajera nema ziadneho a este ked si najde nejakeho neporiandeho tak koniec,zalezi mi nanej lebo viem ze je dobre dievca len velky vpliv tam robi vychova rodicov mna neche uz pocuvat co mam urobit poradte:((

talentmania

Uz si to napisal ona pochopi casom sama.Tak teraz ju nechaj zit jej zivot lebo ocividne asi sa jej to paci je mlada neviem sice kolko ma rokov ale boli ste spolu pises ze 4 roky a mozno nezazila presne to ze diskoteky atd...Takze teraz si to vynahradza ak to v tedy nemala.Podla mna je to normalne a ak je este mladucka tak na jej vek uplne v pohode.Sam si napisal ze mozno casom sa uvedomi presne tak ked ju to prestane bavit a vyburi sa tak mozno pochopi a zmeni sposob zivota ale teraz je to jej vec a hlavne jej zivot ci sa ti to paci alebo nie nemoze zit zivot aky si ty predstavujes aby zila aj ked v tvojich ociach jej nechces zle ale ona musi prist nato sama co vlastne od zivota chce. :D))

asak

Zalezi mi na nej lebo ju poznam od malicka a chodili sme spolu skoro 4 roky,nemam ju rad ako brat,len nechcem aby dopadla ako jej brat.Minuly tyzden som jej to napisal ze ju lubim stale aj po pol roku, napisal som jej to preto lebo ked sme sa rozisli tak mi povedal ze o 2mesiace nebudem ani vediet ze sme boly spolu,neodpisala mi nic:( ma aj poznam jej kamosky ale tie su este horsie tie jej vela neporadia,myslite ze je to dobry napad sa porozpravat snou o tom?viem ze aj tak ma neposluchne ale neviem uz co dalej..

trubka9999

..ja by som jej povedala ze ju lubim, a mozno by to druky krat dopadlo lepsie, teda ak by mi dala sancu a ak by som to chcela risknut...
na druhej strane, nemas pocit ze ju mas rad len ako "brat" aj to ze je mladsia, ...neviem no