HAK

Laurina22

No to je mi jasne Jani.Len uz nechcem,aby sa to opakovalo,ja som mala menzes aj dva krat mesacne.Musim to nechat na lekara,co povie a hlavne,aku liecbu zvoli.

Laurina22

Mne sa zvacsili prsia.A mam krasnu cistu plet.Negativa su hlavne nalady.Som dost precitlivena v urcitych fazach.

Laurina22

Tak ja to beriem koli nepravidelnemu krvacaniu.HAK mi cyklus upravila,avsak,len docasne.Mam obavy,ze ked to vysadim,bude vsetko v starych kolajach avsak,budem to musiet nechat na mojho lekara.

Deee

Mne hak upravila cyklus a plet, zmizli mi bolesti a samotná menstruacia bola kratšia a slabšia, bez hak som mavala bolesti az som miestami plakala, menstruacia bola dost silná neskôr som uz bývala anemicka

Laurina22

Ja mam dost silne bolesti.Hlavne prve dva dni,uf.Ale zase je pravda,ze ja mam velmi kratko mrchu,tak tri dni a hotovo.To je zas pozitivum HAK.Ale nechcem to uz brat,uvidime,co povie doky na kontrole v septembri a podla toho sa zariadim.Zatial sme dohodnuti,ze do septembra budem brat,potom sa na to pozrie:-)

Laurina22

Ja mam dost silne bolesti.Hlavne prve dva dni,uf.Ale zase je pravda,ze ja mam velmi kratko mrchu,tak tri dni a hotovo.To je zas pozitivum HAK.Ale nechcem to uz brat,uvidime,co povie doky na kontrole v septembri a podla toho sa zariadim.Zatial sme dohodnuti,ze do septembra budem brat,potom sa na to pozrie:-)