Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kolegyna-kamaratka

Príspevok v téme: kolegyna-kamaratka
hviezda01

mam kolegynu,ktoru poznam uz dlhe roky,nikdy sme vsak neboli kamaratky,az tu v praci sme sa blizsie spoznali,nakolko som v robote nova,tak tam vela ludi nepoznam,len ju...je to fajn baba,ochotna pomoct,ustretova,mame sice rozdielne nazory na veci,ale to na nasom vztahu nic nemeni,jedine,co ma hneva je,ze je strasne urazliva..nie len na mna,ale aj na ostane baby a potom to prenasa aj na mna...mam pocit,ze zo mna vysava vsetku pozitivnu energiu,ja som dost vesely clovek a blaznivy..:-)..mam rada srandu a tak...len ked ma den blbec,co je dost casto,tak to na mna strasne zle vpliva-.--stretol sa niekto s niecim podobnym?

hviezda01

no napriklad vcera sa na mna urazila,ale dnes bola uplne v pohode,uz som si tolko krat povedala,ze sa s nou nebudem rozpravat radsej vobec,ale nejako mi to neda

jajka001_

ved prave. psychicky to vycerpava. a nakoniec s nou radsej prerusis kontakty a zameras sa na niekoho pozitivneho.

hviezda01

no ved uz som si povedala,ze ju kaslem,ale ju to po case prejde a potom je uplne v pohode,len mna nebavi stale sa prisposobovat niekoho nalade...

jajka001_

ono je to jedna z najhorsich vlastnosti ake poznam, to je neustaly stres, davanie si pozor na chovanie, na slova, ospravedlnovanie sa...a nakoniec to vzdas.