To fakt je tolko ludi chorých?

Príspevok v téme: To fakt je tolko ludi chorých?
Lulu2011

Stale ked tu kliknem, je tu hrozne vela novych tem, take a hentake bolesti, pichnutia, cudne stavy, psychicke problemy. Niektorí ludia tu prispievaju nonstop. Naozaj su ludia takí chorí? Co s tým?

Ja mam pocit, ze cim viac takych veci citam, tým mam horsie priznaky a je mi horsie, asi si dam odstavku od takych for aspon na chvilu a to tu nechodim denne.

Nestavaju sa z ludi po nejakom case na takýchto forach hypochondri, ci neprevladnu rozne strachy a sugescie?

ci naopak mate pocity, ze ked niekto s vami suciti, citite sa lepsie?

Lulu2011

smajliqa - je to nieco aktualne, ja sa vzdy divim, ked ma niekto 600-1000 priatelov, aj take som uz videla, pridavanie kade tade

smajliQa

lulu, presne.... FB sa mi uplne znechutil... ked sa na to pozeram teraz, su to len povrchne priatelstva... casto krat ta dotycny ani nepozdravi na ulici, a na FB iba likeuje o 106...

Lulu2011

smajliqa - mas pravdu, s kolkými ludmi sa clovek realne stretava, ktorých ma na FB? a povedala by som, ze aj vela ludi si dava priatelov do poctu, ci zo zvedavosti na fotky napríklad, popravde je to pasca zavislosti, tak ako bol kedysi pokec, teraz vladne FB

smajliQa

lulu uplne ta chapem..
ja som asi pred 10timi dnami prestala chodit na Fb, a poviem ti, vies ako mi je dobre???? proste... ani neviem preco som tam doteraz chodila... ved to je nieco co mi kradne zo zivota... delim sa o svoje zazitky a pocity s ludmi, ktorí za to mozno ani nestoja... myslim na FB...

Lulu2011

smajliqa - jasne, ze forum za to nemoze, vzdy je vyber na cloveku a niekedy aj pauza od fora moze byt prospesna, ja som tiez raz z jedneho odisla, lebo som uz nezvladala sa delit o svoje starosti, ktore som vtedy mala, ma ubijalo, ze som len sama nestastna a skupina v ktorej som, take nieco nikdy nezazila, nechcela som im tam vecne mrncat, ale forum postupom casu aj tak zaniklo, tak ako aj moje problemy, nastastie, ale kamaratky ostali, aspon na FB :)

smajliQa

lulu, mala som pocit, ze sa v mojom probleme utapam este viac...
okrem toho ze som svoj problem nevedela vyriesit, mala som ten dojem, ze zakazdym ked som otvorila tuto stranku sa moj problem zvacsuje. chcela som zacat novy zivot, ... zacat inak rozmyslat, inak zit,, a vzdy ked som sem prisla, tak som mala pocit ze som sa vratila do toho stareho bludneho kruhu...

ale potom som pochopila, ze problem je niekde inde a toto forum za to nemoze.

Lulu2011

smajliqa - kvoli comu si chcela odist? nenasla si u niektorých ludi pochopenie? alebo si sa len citila v bludnom kruhu rozpravania bez pomoci, alebo?

Lulu2011

excell - a co konkretne ta priviedlo na toto forum?

jajka - no keby som bola zdrava, neprisla by som sem, mam problemy, mlada hehe no zatial, ale co z toho ked sa citim na umretie casto? :)))

inak dnes som nasla nahodou toto

www.scribd.com

Excell

Naozaj je hrozné koľko ľudí trápia všakovaké choroby a naši lekári sú veľakrát k ničomu, všetkým by som najradšej prial také zdravie aké mám ja. Nikdy som nebol chorý a ešte aj moja lekárka sa čuduje. Asi nemá zo mňa žiadny úžitok :-). A pritom ja blbec si to ani trošku nevážim a hulím dvacku denne.