To fakt je tolko ludi chorých?

Príspevok v téme: To fakt je tolko ludi chorých?
Lulu2011

Stale ked tu kliknem, je tu hrozne vela novych tem, take a hentake bolesti, pichnutia, cudne stavy, psychicke problemy. Niektorí ludia tu prispievaju nonstop. Naozaj su ludia takí chorí? Co s tým?

Ja mam pocit, ze cim viac takych veci citam, tým mam horsie priznaky a je mi horsie, asi si dam odstavku od takych for aspon na chvilu a to tu nechodim denne.

Nestavaju sa z ludi po nejakom case na takýchto forach hypochondri, ci neprevladnu rozne strachy a sugescie?

ci naopak mate pocity, ze ked niekto s vami suciti, citite sa lepsie?

smajliQa

mne osobne to pomaha.. mala som jednu dobu taky stav ze som chcela zrusit svoj ucet na tomto fore, ale potom som si to rozymslela.
a urobila som dobre... vidim, ze nie som jedina ktora ma problem, a v oblasti v ktorej mam problem ja sa najdu ludia ktorí trpia ovela viac,,, pomahame si a zvladame to, radime si.

mind

Je to asi tak, že ľuďom, ktorí na tom nie sú úplne zle, pomáha, keď si uvedomia aké majú vlastne v porovnaní s ostatnými šťastie. Ale tí, ktorí tu kričia o pomoc a dočítajú sa niečo veľmi negatívne sa určite lepšie cítiť nebudú. A najlepší sú prispievatelia, ktorí miesto pomoci akurát tak podkopujú ľuďom kolená a kritizujú ich kvôli pravopisu :)Aj keď niekedy je to naozaj hrozné a nedá sa to nevšimnúť :)

jajka001_

lulu, si mlada, zdrava, tak si to vaz. toto je forum o zdravi tak jasne ze sem prispievaju ti ktori maju problemy, na to toto forum predsa je.
doubledog - suhlas

elsa5.5

Lulu 2011 tak prečo by si mala mať nejaké depresie niektorým ľudom to pomôže ked sa vyrozprávajú,alebo sú ľudia ktorí sa neradi zdôverujú iným každý človek má nejaký problém nech sa vyrozprávajú na to je to forum a netreba si zasa namýšľať nejaké choroby:)

lost

lebo farmaceutizmus nas udrzuje chorych, to je vedecky podlozeny fakt a ludom to nevadi, nemaju gule tie pijavice vystrelit so slnka, co ti na to poviem :D

ale tak, ak by niekto sem napisal:
citim sa super, lebo som zdravy, stastny... tak by si niekto pomyslel ze je chvalenkar :D

mind

To čo píšeš, je úplna pravda...Myslím, že každý psychický problém je varovným signálom, že niečo v našom živote nie je v poriadku. Len tá cesta môže byť neskutočne ťažká. Nie je jednoduché zmeniť svoj život od základu, hoci je to asi tá jediná správna voľba. Jedine sám človek si môže pomôcť a často musí padnúť na úplne dno, aby si to už konečne uvedomil. Ani psychiater, ani lieky ti bez tvojho vnútorného presvedčenia nepomôžu. Dúfam, že sa budem toho držať aj naďalej a nedovolím chorobe, aby mi úplne zatemnila mozog :)

Lulu2011

mind - aj ja som vysla zo sprchy :D ale akurat som sa čertila, lebo mame pokazenu hadicu a vkuse mi vypadavala :))

jednoducho nieco vo mne mi hovori, je na case zmenit zivot, uz skoncovat zo strachmi, cudnymi stavmi a zit inak, lepsie, aj mam problem s desnou unavou, niekedy mdlobami, casto meliem z posledneho, ale som si dnes povedala, ze proste vykrocim von s usmevom, aj keby neviem co bolo, postupne nejako prinutim tu svoju hlavu mysliet aspon trosku veselsie, len tak vypnut, namočit nohy do vody v prirode a vykaslat na vsetko, len tak dychat a zit pre pritomy okamih, aspon na pol hodinu, ved sa kludne moze stat, ze clovek zisti, ze ma o 20 rokov viac a cely zivot premrhal tým, ze mu bolo zle, je na case ist do hlbky a najst pricinu, ked lekari to nevedia, nuz, ale je to nase telo, tak hadam by sa mal vediet clovek dopatrat sam a potom popracovat na zlepseni, aj ked citim, ze cesta to je urcite narocna a zdlhava, ale ved ide o nase zdravie!

mind

LULU..ďakujem za túto tému a za tvoj posledný príspevok...keby bolo viacero takýchto prispievateľov, čo sa snažia aj ťažko psychicky chorým ľudom otvárať oči. Práve som vyšla z ľadovej sprchy v ťažkej depresii, beznádejná a prečítala som si tvoje slová. Napíš ešte niečo pozitívne a zároveň pravdivé :)Budem iba vďačná. Bolo by fajn, keby sa táto téma tak trochu pozmenila a bolo by v nej viac takýchto pozitívnych príspevkov.

Lulu2011

carie - ale vsak ja to viem, len sa zamyslam nad tým, ci my ludia robime dostatok pre to aby sme zdravi boli aj ostali

to je ako s forami o chudnuti, ked cely den baby si vymienaju co zjedli a nezjedli, ale nezacvicia si, nevypnu PC a nevydaju viac energie (ano ani mne sa velmi nechce cvicit)

vsak aj ja mam problemy z ktorých som zufala, ale kladiem si otazku robim dostatok pre seba? nemala by som svoje myslenie usmernovat viac na pozitivne veci? na meditaciu v prirode namiesto chatov, ci googlenia a tak

jednoducho ci by ludia neboli zdravsi, keby sa snazili byt aktivnejsi aj trochu inak

ja viem, ze su rozne vazne stavy a niekoho prave ten internet drzi nad vodou, ale myslel asom skor skupinu ludi, ktorým nieco je a lekari nevedia co a ludia len patraju a patraju a nevedeia sa dopatrat, potom je tak yuzavrety kruh este horsi