Alkohol je svina

Príspevok v téme: Alkohol je svina
sjs

ahojte, neviem co mam robit..otec pije, uz strasne dlho, stale same hadky doma, vcera to vyvrcholilo, vytiahol na mamu noz a nahanal ju po dvore, zavolali sme policajtov, zobrali ho este teraz tam je, ze dnes ho musia pustit a potom bude sud..hovorili ze mu hrozi az 15 rokov za to vsetko co doteraz urobil, teraz uz len cakame kedy ho pustia, bojime sa co bude..nevieme ako zareaguje nato ze sme na neho zavolali policajtov a ze tam musel ostat cez noc..este sa to nestalo..je strasne agresivny..mozno nas vsetkych pozabija..on ked si vypije je z neho psychopat..

jajka001_

funguje nieco o domacom nasili, ze nasilnikovi zakazu vstup do domu na 48 hodin, zistite si to, kde sa treba obratit ohladne tohto, a ked zacne zas byt nasilny, volajte hned policiu. pripravte sa nanho, schovajte cokolvek cim by vas mohol napadnut.

fufo26

Uf, zas alkohol :(
To ho pustia len tak domov? Podľa zákona môže ohrozená osoba podať návrh na predbežné opatrenie na dočasný zákaz vstupu do domu, max. na 10 dní. No ale ako tu už písali, ja by som na neho nečakal a šiel niekde preč aspoň na nejaký čas. Poviem pravdu, ja mať takéhoto rodiča, určite by som sa nenechal takto terorizovať a nechal si robiť zo života peklo a žiaľ bol by som schopný asi naozaj všetkého a tyranovi by som asi aj ublížil. Viem, že je to ťažká téma ale robte opatrenia, návrh na rozvod je samozrejmosť a ak výjde tá basa, skončí sa vaše trápenie :)

ta3

Lost, ved prave ze iba mozno si to uvedomi a co ked nie?, je to velmi vazna situacia, ktoru v ziadnom pripade neslobodno podcenovat, radsej pocitat s najhorsim a zabezpecit sa, aby nedoslo k zbytocnej tragedii

lost

a mozno ked sa vrati tak si uvedomi co mu hrozi a bude poscluchat :)
a ked nie.. tak koniec.. ale pre tyrana a nie tyraneho..

ta3

nemate kam odist, kym pojde do vazenia? ked je taky agresivny, ja na Vasom mieste by som na neho doma necakala, ak mamu uz nahanal s nozom, je to velmi vazna situacia, odidte k niekomu aspon na nevyhnutny cas, kym nieco nevyriesite cez krizove centrum, lebo tyran by mal odist a nie tyrana rodina

elca

moj milovaný ocinko ma 70 r a opilecke sceny nam robi odjakziva
my deti sme sa pomali odstahovali k manzelom a brat ostal v dome -chrani mamku
nikdy sme nemALI TAKU ODVAHU AKO VY
clovek si s tym neporadi,je dobre ze ste volali policiu ,oni by vas mali informovat dnes plati zakon o ochrane tyranych-tyran sa k vam nesmie vratit domov zistujte na krizovych centrach co a ako