niečo ohladom kcal a jouloch

jadranka014

no dneska na raňajky to bolo 1 tmavé pečivo so šunkou, paprikou, paradajkou, raňajkovala som trocha neskôr, potom obed bol jogurt s červeným melónom. A večer sa uvidí

Sisi135

jadranka: Ja mávam raňajky nejaké vločky s ovocím, jogurtom, orechmi a pšeničnými klíčkami. Na desiatu 2 krajce celozrnného chleba s nízkotučným syrom / chudou šunkou, poprípade acidko k tomu a zelenina (desiatu a raňajky raz za čas zamením), na obed nejakú celozrnnú prílohu s mäsom / cottage / vajíčkami / tvarohom,... a zelenina olovrant zas dačo na štýl desiaty a večera niečo ako obed len menej sacharidov. A dve hod. pred spaním tvaroh

jadranka014

blondula

u mna lenivosť nekvitná, mám dosť zálub, ktorým sa venujem so svojím priatelom, chodíme na turistiku atď

mala som peknú postavu, lenže ked som začala u neho bývať, to bolo horšie, mala som nedostatkov ovocie zelenín, kedže býva v dedine kde je jeden malý obchod o ničom to je. Teraz sa snazím dať metabolizmus do poriadku, (nedávno som skončila školu)

blondula

jadranka .... ja ta chapem,poznam takych ako ty.len tie co poznam ja su dost lenive a radsej sedia pri pocitacoch a lamentuju ze chcu schudnut namiesto toho aby so mnou von sli na 2 hodiny spaciru :DDD ... ja musim chodit,mam male mimino....

jadranka014

blondula

ja niesom tučibomba, len mam par kil navyše, len potrebujem dať do poriadku metabolizmus, oto mi ide! preto zatial musím všetko pozerať, aby som aj ja mohla všetko jesť ako ty.

blondula

veru tak,idem....bo mi zalezi na tom ako vypadat a nie som tucibomba co kuka na tabulky vsade a pribera aj z toho citania :DDDD .... nechapem,co si z toho doparoma robite taku hlavu !!!! to som ale ako nadavku nemyslela,aby si sa neurazala.... !

blondula

zase voljaka tazka matematika :DDDD este aby som kukala vsade kolko ma co cisel :DDD ja hlcem vsetko co mam po ruke,aj teraz bielu cokoladu :P v lete je akurat vyhoda,ze popri tom pijem velmi vela tekutin a jem aj vela ovocia a zeleniny,kedze nam to rastie v zahrade.takze na to mnozstvo cisel co zhlcem,sa to vyvazi tymi vitaminami :P