neskutocny tento svet

Príspevok v téme: neskutocny tento svet
zlanalada

Bola som na pokeci, a zacal mi jeden samozrejme bez veku a fotky pisat, a kedze napisal z miestnosti sexzoznamka tak som mu napisala slusne, ze ja si s nikym co je v takej miestnosti pisat nebudem, naco ma zacal urazat, ze som s chudobneho kraja, urazal ze stare dvere mame, lebo ich bolo na fotke vidno, a ze urcite som bez prace, a nevzdelana a pod. Ked som mu napisala ze mam VS, nato mal ned argument, ze tu dnes ma kazdy, ked som mu napisala, ze pracu mam, tak napisal, ze urcite iba tak minimalnu mzdu, kedze mame tak otrasne nemoderne dvere...Potom samozrejme ze urazal aj mna ako vyzeram...Ako to mi je jedno, so sebou som spokojna, a kazdy ja tak vravi, ze v realite vyzeram lepsie ako na tej foto...Ale proste strasne ma sklamalo, ze uraza miesto skadial som, a pod...To som este nieco take nezazila...zazili ste uz nieco take, ze vas niekto uraza z akeho mesta pochadzate?Ja prvy krat, a uplne mi to pokazilo naladu...:-((( ach

2bodka

Nechat si pokazit naladu vdaka zakomplexovanemu kretenovi, to radsej poumyvam verejny zachod :D

Snad ta nejaky primitiv nezlozi na lopatky, pre pana jana!!!

Tsssss, normalne si ma tym nastvala :)

Dobru noc... a nemysli na to, ved on je chudak, vies ako strasne musi byt nestastny?

Maros 75

No zvykaj si ak chces chodit na take primitivne stranky.
Je vela uchylov vsade,ale tam sa koncentruju do svojho spolocenstva.
Dobra rada: Drz sa takych stranok co najdalej.

smajliQa

po prve napisal ti preto, lebo si sa mu pacila, a ked zistil ze nemas zaujem tak samozrejme ze zacal urazat. takto sa brania hlupaci. a vsetci tí co su zakomplexovaní a skovaní na pokeci :))

mne je to az smiesne, lebo clovek ako ty, s vysokou skolou, by sa mal nad tymto len pousmiat. ved tomu chlapovi siahalo iq do tej vysky kde to tvoje zacina...

usmej sa nad tym,,,, dvere sa daju vymenit, z miesta sa da prestahovat.... ale on mudrejsi nebude :)