Donnie Darko a podobne filmy

jankaaaaaaaaa

cierna labut bol skvely prepracovany film, hudba, zabery a tak dalej. aronofsky je Pan reziser..
inac strasne sa tesim na tree of life, teraz v lete to ma ist v kinach, myslim ze v auguste u nas na slovensku

sweater

zazika jak si napisala ze kamoska ti hovorila ze niekde uz fici ta druha seria, svitla vo mne nadej, ale som pohladal na nete a nieje natocena a ani sa netoci a s najvacsou pravdepodobnostou ani nebude. velmi sa mi pacili filmy Obcansky prukaz, vykupenie z vazenia shawshank, a dalsie napisem ked si spomeniem :). ale cierna labut to bol strasny film, des a hroza...

system

viem, ja len ze ma sprdla jankaaaa ze : " nviem preco sem spominate tie filmy ked su uplne odlisne od donnieho darka :D " a ty zase celkom iny styl filmov ako D.D.

system

a co maju spolocne filmy podivny pripad B.B. alebo dokonaly trik, alebo cierna labud s donniem darkom ? :D tiez nic :D

ale ked sa tu uz rozoberaju filmy tak limitless je fajny ;)

žažiká

sweater to fakt? :( lebo mne jedna znama vravela ze druha seria uz v zahranici je a ze ma este vacsie grady :-D tak to ju asi spucujem hehe je zaujimave ze tam tu sledovanost nemalo, ale to je zaostaly narod a asi tomu nerozumeli :DD skoda skoda...

sweater

zazika asi ta sklamem, ale flash forward dalsia seria uz nebude, nemalo to sledovanost v amerike, inak sa to aj mne pacilo, skoda.