JEHO naj. Kamoska

Príspevok v téme: JEHO naj. Kamoska
Lenka876

ahojte mám priatela s ktorým sme prešli velmi ťažkými skúškami , velmi vela som trpela , aj preto lebo som velmi žiarlivá aj ked to nedám najavo . Teraz je tu však ten problem.- On ma najlepsiu kamarátku , s ktorou trávi vela casu ,stale si volajú atd. viem ze ma miluje ,ale ona ho balí. Kedysi to bola moja velmi dobra kamoska,ale teraz viem , že to túži rozbiť . Nic nemozem povedať ,lebo on by ju obranil a on si to neivedomuje . Priatel ma miluje kkoli povahe , pretože nie som vobec pekná a ona obkukala moje vlastnosti a správa sa ako ja. Len ona ma výhodu je 100krát krajšia :( Ja neviem co mám robiť , MILUJEM HO !!... a ked ho zvedie ja to neprezijem ... cítim , že k nej cíti nieco viac ... ZIARLIM tak strasne že to ani opísať neviem.. Velmi to najavo nedávam ale je to hrozné. Povedať mu nic nemozem o nej.ma ju rád .. co mam robit ?? :( :((

Excita

Lenka, ak ju uprednostni aj napriek tomu, ze mu povies ako ta to rani, ozaj za to nestoji a je to strasne tazke vzdat sa cloveka, ktoreho milujes...ale myslim, ze sa ozaj odlisujes od ostatnych zien uz len tym, ze mu nerobis sceny(ine zeny by uz robili skandaly v takej situacii)... mozno mu len treba dat impulz, mozno len pokusa, kolko mu toho stolerujes a akonahle mu povies narovinu o co ide, pochopi to a nalezite sa k tomu postavi... a mozno nie a nahneva sa... ak ano, tak ta je skoda, aby si s nim ostala. Budes dost silna na to, aby si ho nechala ak to bude potrebne a casom pride lepsi.. viem, ze je to klise, ale pravdive :-)

lenka876

ja chápem , asi príde, ale ja to neznesiem zatial , lebo to je čosi strasne , vždy placem .. Ja uz nemozem dalej pokojne žiť a aj ked by sme sa rozisli ja nanho nezabudem .. proste stale budem smutna

Lenka876

Ano ja viem , ze je to zle a viem ze on je v týchto veciach "idiot" ja sa s ním porozprávam asi .. Ale ked sa vyberie za nou alebo hcoico ja viem že nestojí za to .. Ale ja to neovlplivním proste ho milujem ,nedokažem sa s tým vyrovnať... čo potom ??

hmmmmmmmmmmm

si vynimocna!neboj, urcite tvoju povahu nemoze napodobnit.a priatel ta ma rad aj pre ine veci.
ale tiez sa mi to zda cudne, ked chlap travi az tolko? casu s kamaratkou/pokial nie je gay/.ja by som sa s moji priatelom porozpravala veru!

Scotch

tiez si myslim, ze by ste sa mali o tom porozpravat.. hlavne mu na nu nevrav kadeco zle a tak, lebo uz len preto by ju branil a bola by si ty ta zla.. len mu povedz, ze ti vadi kolko casu s nou travi, ze ta to trapi a ublizuje ti s tym.. ak ta lubi, dojde mu to a obmedzi kontakt s nou.. ak sa namiesto toho na teba nahneva a budes ty zla tak nerada to hovorim, ale asi ta az tak nemiluje... drzim palce a ozvi sa ako to dopadlo! :)

nightmare281

ja by som sa jej opytala ci jej to robí dobre niekomu rozbíjať vztah. a urcite to aj jemu povedz ze ti to vadi to uz neni okej.

Excita

Ak ho ta kamoska ozaj bali, tak nie je to a ani nebola kamaratka. Nezda sa mi celkom normalne ani to, ze s nou travi vela casu.
Ja som asi staromodna, ale ked je raz chlap zadany, nehovorim, ze ho treba odstrihnut od zenskej spolocnosti, ale ked uz prilis casto travi s jednou a tou istou kamoskou, nezda sa mi to uplne koser.
Podla mna by si mu mala povedat, ze ti to vyslovene prekaza a s usmevom mu povedat, ze predsa nanho trosku ziarlis, kedze ho lubis. :)
Ved to su normalne rozhovory vo vztahu. Ak to hned obrati, alebo bude JU obhajovat, tak ten chlap ani nestoji za to. Viem, ze je to smutne, ale normalny muz ma aj rad, ked nanho partnerka trosku ziarli a da to najavo(samozrejme nehovorim o prehnanej ziarlivosti)...
A este k tomu vzhladu ti nieco napisem: ja som atraktivna zena, no moj davny expriatel sa poza moj chrbat stretaval s vyslovenymi "spatami" alebo tucniackami... Tym som chcela povedat len to, ze ak by medzi nimi k niecomu doslo, tak to urcite nebude sposobene tym, ktora z vas dvoch je krajsia:) Navyse, to, ze je ona 100x krajsia, je mozno len tvoj subjektivny pocit a v skutocnosti si krajsia ty. :)