"hnackujem" pred skuskami

Príspevok v téme: "hnackujem" pred skuskami
[zruseny8]

ahojte. ja mam takyto problem. juj neviem ci je to problem ale vzdy pred nejakou skuskou mavam hnacku. teda nie hnacku, zle som sa vyjadrila (asi uz viete co - proste sarapatu v zaludku ktora sa prejavi tekutejsou stolicou :D). jedine co tak ciastocne pomahaa je carbosorb cize cierne uhlie. vedela som ze je to zo stresu, kedze mame velmi tazke skusky a vzdy rano pred skuskou to na mna pride. badam to vsak aj na spoluziakoch. proste bolesti brucha s tym spojene, mravcanie v bruchu a pod. zvlastne vsak je ze som to nemala od prveho rocnika na VS. len teraz tieto posledne dva roky (som stvrtacka). akoze neprikladala som tomu ziadnu vedu alebo zbytocnu starostlivost, kedze som videla ze to ma kazdy druhy ak nie kazdy prvy. lenze minuly tyzden som mala ist k doktorke na prehliadku a bol tu opat ten problem. to iste co pred skuskou. normalne som sa divila ze coze co to je. preco aj teraz. pravdepodobne tiez zo strachu, ale pritom som sa tam nemala coho bat a ani som sa nebala, kedze to bola typicka prehliadka u detskej: dones moc, popocuvam ta, pocitas si, popozeram ti lymfaticke uzliny a kuknem do hrdla. tak som to nechapala. preto sa vas pytam ci je to v poriadku alebo by som to mala nejako riesit. viete nechcem stale jest cierne uhlie, kedze nie je 2x velmi chutne a dost ma z neho natahuje, preto ho viac menej ani nepapam, ale na druhej strane sa chcem striast tohto privesku, ktory sa na mna za posledne dva roky prilepil. pomozete mi ako vykluckovat z tejto situacie? dakujem

na-

stres je dobry B-KOMPLEX FORTE a aj jest POTREVINY KTORE OBSAHUJU vitaminy skupiny B
a aby sa ti creva ukludnili je dobre uzivat PSYLLIUM PLUS /najdi si o nom nieco v googli/
ten b komplex by ti mal pomahat pri strese...

Weva

no ja som si citala o syndrome drazdiveho creva - nie je to mozno Tvoj pripad, kedze je jasne ze to mas zo stresu ale pri tom syndrome nejde o to ze by si mala nejaku chorobu (infekciu a pod, vsetky nalezy su negativne, traviaci system je zdravy) ale ako keby nefungovala komunikacia medzi hlavou a crevami. Niekto mava z toho permanentne zapchy a iny hnacky... Netvrdim, ze mas to, ale asi sposob ako to "liecia" ti co to maju moze pomoct i tebe - skus vygooglit, pripadne i tu na fore uz toho bolo popisane...

[zruseny8]

ale je to v poriadku ked takmer pri vsetkych cinnostiach sa to deje? vsak to aby som polzivota len na zachodiku presedela :P

Maros 75

No s tym ma problem asi dost vela ludi:)
Aj ja a riesim to tym,ze si urobim vacsi cas na ,ehm" :))
Ale ak mozem poradit.....skus si dat predpisat Reasec.Ten zastavuje velmi ucinne taky stav.