Ako zdravo schudnúť raz a navždy

Príspevok v téme: Ako zdravo schudnúť raz a navždy
chudnutie1

Vzhľadom ku tomu, že som prispievala do viacerých tém o chudnutí a bolo na mňa čoraz viac otázok, tak som sa rozhodla založiť svoju tému na pomoc tým, ktorí sa neúspešne snažia schudnúť. Táto tému Vám môže slúžiť ako pomôcka v boji s nadváhou.
Ak budete mať na mňa otázky stačí napísať, ak to bude v mojich silách rada poradím. Mám vyštudovanú vedeckú výživu ľudí a mám poradňu a vlastné fitnescentrum, takže skúsenosti s chudnutím mám dostatočné. Sama som sa tejto problematike venovala, pretože mám metabolický syndróm- a kým mi bol diagnostikovaný pribrala som 30 kíl. Našťastie sa mi podarilo ich nadobro zbaviť. Ak aj Vy chcete nadobro skoncovať s nadbytočnými kilogramami stačí čítať príspevky, možno nájdete rady, ktoré Vám pomôžu. Nezačínajte s chudnutím od zajtra, ale začnite oddnes! :-)

chudnutie1

inga: jež žalostne málo, to musíš mať poriadne spomalený metabolizmus. Každopádne zarať viac jedla do tvojho jedálnička, viac bielkovín. Jogurt na raňajky je málo, pridaj k tomu sacharidy v podobe musli, alebo ovsených vločiek, desiata- iba banán nie je postačujúci, chýbajú ti bielkoviny, pridaj k tomu banánu jogurtové mlieko, nízkotučný tvaroh, cottage syr, chýba ti olovrant a večera- celozrnné pečivo nestačí... Pridaj viac bielkovín, na raňajky viac sacharidov. O 17:00 ješ naposledy?

iwus93

jaj pardon prehliadla som to
no dneska som mala napr.:
R: 150 g biely jogurt + 4PL ovsených vločiek (čistých
desiatu som nemala, neskoro som ranajkovala
O: to čo je navarené len v primeranom množstve (polovičná porcia) každý tomu inak rozumie..ja bývam s mamou tak musím jesť to čo ona navarí
Ol:mliečna ryža Riso 175 g + 2 ryžové chlebíky + 1 stredne veľká rajčina
V: to ešte neviem, budem u priateľa, ale na večeru by sa mali jesť už len bielkoviny so zeleninkou
Sisi135 poradí lepšie ona schudla cez 40 kg :) a aj ja by som potrebovala rady lebo tiež to neovládam na 1
a vypočítaj si svoj bazálny metabolizmus, aby si vedela koľko máš prijať aj ked ležíš v posteli a nič nerobíš celý den + potom pričítaj svoju dennú aktivitu

iwus93

Inga: málo ješ a nešportuješ aspon 2x do týždna..či áno? ak nie tak by si mala začať
ja tiež málo jem, áno schudla som , ale vodu nie tuk oblečenie mi je tak isto veľké, tak som od dneska začala jesť 5x denne zdravo ale nie ako miška (nič v zlom-ja som taká istá), a chcem sa zbaviť chuti na sladké

Inga1575

nedarí sa mi!!!
2 x do týždňa chodím cvičiť /na step/
8.00: raňajky: jogurt
10.00: desiata: banán
12.00: obed: z jedálni bez
polievky /väčšinou nezjem celý/
16-17: celozr.pečivo alebo polystyrén
pijem 2l /čaj, voda, minerálka/
občas si dám sladkosť prevažne ked mám dostať MS.
mám sedavú prácu.
mne sa fakt nezdá že jem veľa a nie a nie schudtúť mám 160cm/82kg. kde je chyba????

carey

ahoj chudnutie1, ten jedalnicek co som napisala mal fakt len 4 jedlá, ale vacsinou jem tak ze ma tych 5-6, vcera pred posilnovanim som si dala protein a 2tab. aminokyselin a po cviceni tiez protein a 2tabl. po cca 45min som si dala tuniaka s krajcom chleba a so zeleninou, neviem ci to bola dobra volba alebo nie. Mozno by si nam mohla napisat co sa ma jest pred a po cviceni aspon orientacne. Dakujem krasne, ze nam sem pises :)

chudnutie1

Lenka 007- stretnutie je možné, ale som z PD, takže neviem ako by sme to zladili. Pokiaľ,by si chcela pošli mi tvoj vek, váhu,výšku, obvod pásu, bokov a aká je tvoja váha na ktorú sa chceš dostať. plus skús napísať tvoj jedálniček- čo zvyčajne najčastejšie jedávaš a hodiny, ktoré jedávaš, nič nezabudni a k tomu čo piješ.
Pošli mi to na chudnutie.zdravo@gmail.com