Ako zdravo schudnúť raz a navždy

Príspevok v téme: Ako zdravo schudnúť raz a navždy
chudnutie1

Vzhľadom ku tomu, že som prispievala do viacerých tém o chudnutí a bolo na mňa čoraz viac otázok, tak som sa rozhodla založiť svoju tému na pomoc tým, ktorí sa neúspešne snažia schudnúť. Táto tému Vám môže slúžiť ako pomôcka v boji s nadváhou.
Ak budete mať na mňa otázky stačí napísať, ak to bude v mojich silách rada poradím. Mám vyštudovanú vedeckú výživu ľudí a mám poradňu a vlastné fitnescentrum, takže skúsenosti s chudnutím mám dostatočné. Sama som sa tejto problematike venovala, pretože mám metabolický syndróm- a kým mi bol diagnostikovaný pribrala som 30 kíl. Našťastie sa mi podarilo ich nadobro zbaviť. Ak aj Vy chcete nadobro skoncovať s nadbytočnými kilogramami stačí čítať príspevky, možno nájdete rady, ktoré Vám pomôžu. Nezačínajte s chudnutím od zajtra, ale začnite oddnes! :-)

chudnutie1

Ako nájsť motiváciu na chudnutie?

Skúste spočítať koľkokrát ste sa pokúšali schudnúť? Ja ani spočítať neviem koľkokrát som sa o to pokúšala ja , pretože každý deň som začínala s tým , že chudnem oddnes ale akosi som na to počas dňa pozabudla a moje presvedčenie zmizlo aj so zjedením koláčom.
Myslím , že začať chudnúť nie je pre väčšinu z nás problém, ale vydržať to je už o čosi horšie.
Ak sa púšťate do chudnutia, robte to naplno a tentokrát sa výsledok určite dostaví.

chudnutie1

Tukové vankúšiky, celulitída, ochabnuté svaly?
Ďakujem, neprosím!

Ideálne miery, pevné svaly a postava bez natriasajúceho sa tuku?
Pekná predstava, trošku horšia realita.
Už ste vzdali všetky pokusy schudnúť, alebo už vás nebaví trápiť sa v posilňovni bez výsledkov?