7dnova pauza u ATK-doba na dostanie menstruacie

Príspevok v téme: 7dnova pauza u ATK-doba na dostanie menstruacie
michelle74589

Dobry den chela by som sa spytat akak je doba na dostanie menstruacie v 7dnovej pauze pri brati antikoncepcie.Pretoze mam taky problem ze i ked berem antikoncepciu vtedy som brala prave aj antibiotika i ked sa do mna moj partner nevystriekal malisme sex dvakrat po sebe tak ja nwm moze sa stat ze unikli dake spermie? pretoze vraj na2,3den sa dostava menstruaciav tej oauze a u mna je to uz stvrty den a nic . Do nedava som bola panna tak nwm ci to moze byt ovplyvnene aj tym.TRochu mam strach ci sa nemohlonieco stat tak prosim poradste dakujem

jankaaaaaaaaa

antibiotika neovplyvnuju hak, ani sex nema vplyv na menzes. to kedy ti pride je jedno, mozno nepride ani vobec, ale aj to je v poriadku

michele7458

hej hej to som si preciatala cele pozorne len som sa zlakla lebo minule mi dosli tak na druhy den ako to tam bolo napisane a trz tak nie a ze uz je stvrty tak som sa zlakla ci nie som tehotna aj ked sa do mna neurobil len som citala nieco o predcasom uniku spermmi tak som sa zlakla a berem aj atk i ked som mala antbiotika len som sa zlakla tak dufam ze dostanem jj a mozno to aj aj tym ze as mi pretrhla blana aj take ieco som citala ze sa to posunie a teda tym ze berem len druhy mesiac tak dufam teda :)a dakujem som aspon o nieco kludnejsia :)

User_37597

spravne...inak som si myslela ze beres len kratko ked si pisala ze si bola donedavna panna...neboj sa nicoho..ber ich tak ako mas.do tela sa teraz dostava viac hormonou ako normalne a preto teraz zacali skakat.upravy sa to a bude ti to chodit "na minutu presne"...
a nezabudla si si precitat pribalovy letak dufam?!to je velmi dolezite nech vies vsetko o tom lieku.

michele7458

takze sa kludne moze stat ze dostanem aj napr posledny den ?a to nevadi ked minuly mesiac som dostala druhy alebo tak dako ? a trz neskor? ako berem antikoncepciu iby druhy mesiac tak too este asi nemama ustalene ale cize kludne mozem dostat aj posledny? a potom uz nie ci ?