Som velmi škaredá... aj oficiálne ..

Príspevok v téme: Som velmi škaredá... aj oficiálne ..
peťa333

Veľmi ma to trápi som V deviatej triede a od septembra idem na strednú skolu. Nikdy som nikoho nemala, nikdy nemal o mňa nikto záujem , len výsmech a výsmech ..že mám pehy , že mám velký nos, malé prsia... A teraz si moje spoluziacky vymysleli súťaž -najkrajsie a najskaredsie dievca skoly ! -7.8. a 9. ročníky ... Hlasovali atd atd ... Ja som samozrejme skoncila ako najskaredsia zo vsetkých , kde moja naj.kamoska ako prvá .. Každému som znova na výsmech , že : najkrajsia a najskaredsia .. Nejde tu o to , ale dosť ma to trápi , trpím tým .. co mám robiť ? zažili ste niečo podobné ? :( :(

tina1111

inak ked tak nadtym rozmyslam ved toto je normalne sikana na skole,
ste mlade,mate riesit ine problemy a nie ktora je najkrajsia

vsetko je take povrchne

tina1111

ahojte,
ja som kedysi na zakladke tiez nevyzerala moc pekne, tiez sa mi smiali, ze som tucna, vysoka skareda....

no a tak som zacala na sebe pracovat,
schudla som, zacala som sa sexy obliekat a verte mi ze teraz ked stretnem byvale spoluziacky co boli najkrajsie tak som ich nespoznala, vsetko sa to otocilo
takze nezufaj, zacni sa o seba starat, lebo tak ako sa ty budes citit tak ta bude vnimat aj okolie, ak sa budes citit zakomplexovane tak ti to okolie da pocitit
a len tak mimochodom vsimli ste si ake sebavedome su niektore baby ktore ani nemaju byt na co?

xy:)

och no jo, vyser sa na nich, neboj sa casom vyrasties este do krasy a upravis sa podla toho, ako ti to najviac pristane a budes pekna a ty. okrem toho ides na strednu, takze sa stymi deckami nebudes stykat, tak to hod za hlavu a uzi si leto :))

Jana231

Peťa, pouvažuj, kto asi vymyslel tú trápnu súťaž.Akéže má IQ? Ak má dosť vysoké, tak EQ má určite primitívne nízke. Vieš, čo je EQ? Emocionálny kvocient- či má cit, či sa vie aj vcítiť do role iného. A to asi nie, takže toho človeka ľutujem. Čo s pekným obalom, keď v ňom nič nie je? Žiadna duša, žiaden cit. Ja by som si za kamošku, či partnera vybrala radšej citlivého, normálneho a obyčajného človeka ako krásnu modelku, či modela bez empatie, citu, jednoducho bez vnútra. Rozumieš? Ty určite nie si škaredá za akú sa pokladáš. A ozaj! Už si videla fotky nenalíčených modeliek, speváčok a vraj-celebrít? Ja áno. Hneď som si pri pozretí niektorých pripadala krásna aj bez make-upu, či trendy účesu. Veď aj ony sú v súkromí také isté baby ako my. Ten, kto tú súťaž vymyslel sa raz, keď dospeje aj emocionálne, bude za to poriadne hanbiť. Ale Ty nie! Takže hore hlavu!!! Držím Ti palce! Pá, pá.

Aja02

Ja som tiež krásou nikdy neoplývala, ale už to neriešim. Že nie si štíhla? No a čo! Aspoň nie si vychudnutá ako tyč. Že máš malé prsia? Vždy lepšia mať malé, ako nejaké 4-ky, ktoré po dvoch deťoch zostanú vyťahané až po kolená. Máš veľký nos? Nevadí. Adela Banášová má tiež veľký nos a pozri na ňu aká je populárna, obdivovaná a slávna. Že máš pehy? A čo? Aspoň nie si tuctová a vynikáš. :)
Vždy, keď budeš mať negatívne myšlienky, tak ich premeň na pozitívum. Mimochodom. Ja so od teba o 2 roky staršia a tiež som ešte s nikým nechodila. Mužov si užijem až až, takže hlavu hore a nesmúť. :)

Poradimti

Ukáž nám fotku, ak si fakt taká škaredá...lebo každý vníma krásu ináč. Keď tak mi napíš maila..klikneš len na nick...posúdim a odpíšem. Neboj sa , nie som nejaký úchyl, mám 16. nezabudni priložiť aj tvoj mail, aby som mohol odpísať.
Samozrejme ak chceš, dík.

bingham

sa vyser na niaku sutaz...ludia su sprostucki...takych este stretnes....

hlavne je tvoje vnutro...vyzeras tak ako sa citis... hlavu hore :)

LETICIA

nasrat nato,prides na strednu do ineho kolektivu a zabudnes aj na zakladnu, skus sa viac o seba starat, zmen uces, namaluj sa, pekne sa oblec, su aj kremy na vyblednutie.