Gilette Venus Embrace/Breeze

kej-tý

Ja mám venus embrace, vydržal mi vyše roka, už síce neholí tak dokonale tak si idem kúpiť tie náhradné hlavice, je to dosť drahé ale určite sa to oplatí viac ako obyčajné žiletky. Navyše je bezpečný , ani raz som sa s ním neporezala narozdiel od obyčajných žiletiek.

wendy298

tak ja som si kúpila venus embrace (modrozelená) a som maximálne spokojná! vôbec neplánujem zmenu.. jedna hlavička mi vydržala asi rok! a stále perfektne holila! sestra si kúpila venus breeze a tá fialová vec čo je na nej sa jej za chvíľu minula a potom len šklbala.. to by som neriskovala.. určite si kúp venus embrace, v DM-ku majú niekedy v zľave aj za 9,20€

Monitoramys

Tak ja som celkom spokojná. Akurát si chcem kúpiť nové náhradné hlavice. Len škoda, že je to také drahé... Mne sa na tom páči, že je to pohodlné, lebo netreba penu/gél na holenie. Lenže keď som ešte dávnejšie čítala k tomu rôzne diskusie, tak sa niektoré baby sťažovali, že sa s tým nedá dokonale oholiť. Ale ja som celkom spokojná.
Sestra má Embrace a je tiež spokojná. Ja uprednostňujem Breeze, kvôli pohodlnosti.
No a vydržia dosť dlho. Neviem ti povedať presne, lebo občas používam epilátor.