Brigáda - Španielsko, Grécko, Cyprus

juuuuuj

no takze takto.. existuje agentura prostaff a agentura prostaff... jedna je slovenska,jedna grecka,. ta grecka,ako uz bolo spomenute je velmi zla,z ludi robi trosky,ale ta slovenska je dobra,aj ked ona sprostredkuva pracu,co znamena,ze vam da kontakt na zahranicneho zamestnavatela,teda zahranicnu agenturu a s tou vy podpisujete zmluvu.. takze slovenska agentura je iba sprostredkovatel ktory vam da kontakt... s nimi podpisujete dohodu,ze sa zavezujete ze nebudete bez nich uzatvarat s tou danou zahranicnou agenturou kontrakty na nejake dva roky.. celkom chapem,tiez musia z niecoho zit... takze ono je to na vas,aku krajinu si vyberiete a ci ten kontakt ktory vam da slovensky prostaff vyuzijete a podpisete alebo nie... potom uz ste pod "kridlami" zahranicnej agentury,s nimi mate kontrakt.. ide o to akeho zamestnavatela chytite.. z jednej strany to je dobre,ist cez agenuru,pretoze mate istu pracu,na druhej moze sa stat ze vas zacnu zneuzivat ale netreba sa dat treba si poriadne prestudovat co podpisete lebo potom uz je neskoro... ale ja by som uz cez agenturu asi nesla,oni su stavane tie zmluvy tak,ze chrania ich,nie vas.. treba si to premysliet,prestudovat a poradit sa... ide aj o to,ze kazdy zvlada nieco ine.. niekomu sa moze pacit a moze si to uzivat,pre niekoho je to napor,tlak a nezvlada to..

bibi123

Ja som na prostaff tiez pocula zle veci, vraj platia malo a clovek sa tam nadrie...
V kazdom pripade si myslim, ze uz je neskoro na vybavovanie si serioznej brigady, lebo uz davno zacala sezona...

lochness

no neviem, mozno zalezi ze do akej krajiny ta poslu a s akou agenturou, no ja prostaff odporucat isto nebudem, ani ich arogantne spravanie tomu velmi nepomohlo..

Taleeesha

Ja som naopak bola cez Prostaff na Mallorke ako animátorka a bola som veľmi spokojná. Zmluva v poriadku, aj pracovná doba aj peniazky sedeli...ja Prostaff odporúčam...a taktiež Coolagent je spoľahlivá.

lochness

s agenturou Prostaff ktora zabezpecuje ludi pre grecku agenturu SOS animation NECHOD - moju sestru odsackovali do grecka kde drela v hoteloch ako animatorka, schudla tam dakych 16kg lebo im pomaly nedavali jest, makala 14-16 hodin denne pricom v zmluve mala menej (samozrejme ze tu nikdy potom ako ju podpisala uz nevidela), z penazi jej vyplatili len mozno desatinu a okrem toho sa odtial vratila s cukrovkou ktora sa u nej rozvinula pravdepodobne kvoli extremnemu stresu a vycerpaniu.... a to nespominam ozratych uchylnych hotelovych hosti co jej to tam zneprijemnovali este viac... agentura ju posielala z hotela do hotela kedy sa im zachcelo, v niektorych byvala v hroznych podmienkach (svaby, plesen).... takze na tychto sviniarov bacha, pracovali tam aj z inych krajin decka a rovnako odisli naprazdno